2022 En Uygun Saç Ekimi Merkezleri ve Güncel Fiyatları Tam Liste

İçindekiler

En Uygun Saç Ekimi Merkezleri ve Güncel Fiyatları

En ucuz saç ekim merkezleri ve fiyatları; dönemsel, uygulanan teknik, ihtiyaç duyulan greft sayısı ve saç ekimi dışında yapılacak olan uygulamalar gibi kriterler doğrultusunda değişiklik gösterir. Saç ekimi merkezler her hasta için kişiye özel tedavi planları hazırladıkları için hastalar aynı merkezlere gitseler bile ödemeleri gereken ücret değişiklik gösterir. Ayrıca saç ekimi merkezlerinin fiyat politikaları farklı olduğu için aynı işlem, aynı şartlar altında farklı fiyatlar ile saç ekimi merkezlerinde uygulanır.

Saç ekimi fiyatlarını görmek için haberin tamamını okuyun!

Günlük hayatın stresi, sağlıksız beslenme, hayatın getirdiği olumsuz olaylar gibi durumlardan etkilenerek saç dökülmesi sorunu yaşanabilir. Saç dökülmesi probleminin saç ekimi merkezleri ile çözülmesi durumunda; hastalar kalıcı olarak eski sağlıklı ve gür saçlarına kavuşabilirler. Saç ekimi merkezleri, hastalarına konforlu bir ortam yaratarak çok sayıda teknik seçeneği ile saç ekimi işlemi uygulayabilirler. Saç ekimi merkezlerinden saç ekimi için net bir fiyat almak isteyen hastaların saç analizi yaptırmaları ve kliniklerin detaylı muayenelerinden geçmeleri gereklidir.

En İyi Saç Ekimi Merkezlerini Görmek İçin Tıklayın!

Türkiye’nin En İyi 10 Saç Ekimi Merkezi Ve 2022 Güncel Fiyatlar

Arenamed Saç Ekim Merkezi ve Fiyatları

Serkan Aydın tarafından Arenamed Saç Ekim Merkezi bünyesinde başarılı saç ekim operasyonları gerçekleştirilir. En iyi saç ekim merkezleri İstanbul arasında bulunan Arenamed; uygulanacak olan greft sayısı ne olursa olsun seanslar için uygulanacak tekniğe göre değişen sabit fiyat politikası izler. Tek seansta maksimum greft saç ekimi işlemi gerçekleştirmeyi amaçlayan Arenamed; 10 yıldan uzun süredir saç ekim operasyonları gerçekleştirir. Saç ekim işlemi ağrısız FUE tekniği ile düzenli hijyen kontrolü yapılan klinikte tek kullanımlık cerrahi malzemeler ile yapılır. Klinikteki uzmanlar hastaları ile süreç boyunca iletişimde kalır ve saç ekim işlemlerini tercih dahilinde sedasyon ile yapabilirler.

Acıbadem Saç Ekim Merkezi ve Tedavi Ücretleri

Acıbadem Hastanesi, hastalarına saç ekim hizmeti sunar. Plastik ve rekonstrüktif cerrahlar tarafından saç ekim işlemleri gerçekleştirilir. FUT ve FUE teknikleri ile saç ekim işlemi gerçekleştirilir. Başta İstanbul olmak üzere Acıbadem şubesi olan şehirlerin her birinde saç ekim işlemi yaptırılabilir.

Saç ekimi için ödenmesi gereken ücret; greft sayısına ve uygulanan tekniğe göre belirlenir. Hastaya konsültasyon yapıldıktan sonra saç ekim işlemi için net bir fiyat çıkartılabilir. Söylenen ücret sadece saç ekiminin ücretidir. Bu nedenle saç ekimi ile beraber özel saç tedavisinin de uygulanmasını isteyenlerin ödeyecekleri fiyata ek olarak ortalama 1.000 TL daha ödeme yapmaları gereklidir.

Asmed Hair Saç Ekim Operasyonu Fiyatları

Asmed Hair Transplant tarafından saç ekimi ücretleri greft başına belirlenir. Ayrıca operasyonu gerçekleştirecek olan uzmana göre de greft başına ücret farklılık gösterir. Dr. Koray Erdoğan’ın gerçekleştireceği saç ekim operasyonlarında greft başına ortalama 2.5 Euro olacak şekilde fiyatlandırma yapılır. Alp Bayramoğlu’nun operasyonlarında ise, greft başına ücret 1.5 Euro’dur. Saç ekim operasyonları, İstanbul’da Ataşehir’deki klinikte gerçekleştirilir.

Asmed Hair Center; sadece Türkiye’de saç ektirmek isteyenlerin değil, dünyanın birçok yerinden saç ektirmeye ihtiyaç duyanların tercih ettikleri bir merkezdir. Bu nedenle diğer saç ekim merkezlerine göre ücretleri daha pahalıdır. Türkiye’de saç ekim işlemi yaptıracak olan hastaları için ödeme kolaylıkları ve indirim seçenekleri sunan bir kliniktir.

Asuman Hair Transplant Saç Ekimi Uygulama Ücretleri

Emsey Hospital içerisinde Asuman Hair Transplant kapsamında saç ekim işlemleri gerçekleştirilir. Sadece saç ekimi değil, aynı zamanda sakal ve kaş ekimi de bu merkezde yapılır. Tek mega seansta maksimum greft ile saç ekim işlemini gerçekleştirme odaklı operasyonlar yapılır. Dolayısı ile greft sayısına göre değişen değil, sabit fiyat uygulaması ile saç ekim işlemleri gerçekleştirilir.

En ucuz saç ekim merkezi seçeneklerinden olan Asuman Hair Transplant; deneyimli bir ekip ile hastalar lokal anestezi altındayken saç ekimini yapar. Saç ekimi yapılacak olan bölgeye göre işlem süresi değişiklik gösterse de ortalama 6-8 saat arası bir sürede operasyon tamamlanır. Saç köklerinin işlem süresince canlılığını sürdürebilmesi için kökler özel bir solüsyon içerisinde özenli şekilde bekletilir. Son teknoloji yöntemler ile İstanbul’daki merkezde saç ekim işlemleri gerçekleştirilir.

Bilgehan Aydın Saç Ekim Merkezi ve Güncel Fiyatları

Bilgehan Aydın tarafından hem saç ekimi hem de estetik işlemler yapılır. FUE, DHI, FUT ve tıraşsız saç ekim tekniklerini kullanarak hizmet veren bir merkezdir. İstanbul’da Maçka’da bulunan klinikte operasyonlar gerçekleştirilir. Saç ekim işlemleri için belirlenecek fiyatlar ise; uygulanacak olan tekniğe, kullanılacak bakım ürünlerine, ekstra uygulanan IGF tedavisine göre farklılık gösterir.

Saç ekim işlemleri, Op. Dr. Bilgehan Aydın’ın kliniğinde hijyen şartları gözetilerek yapılır. Yeni teknoloji saç ekim yöntemi olan robotik saç ekim tekniği ile bilgisayarlı özel cihazlar kullanılarak saç ekim hizmeti veren bir kliniktir. Uzman kadrosu ile sakal ve kaş ekim hizmetleri de verir.

Clinicexpert Saç Ekim Teknikleri ve Ücretleri

Clinicexpert, 10 seneyi aşkın süredir saç ekim hizmeti veren bir merkezdir. DHI, DHI Pro, FUE ve tıraşsız saç ekimi teknikleri ile hizmet verir. Kadın saç ekimi, sakal, bıyık ve kaş ekimi hizmeti de vardır. Genetik ya da başka sebeplerden dolayı meydana gelen saç dökülmelerini saç ekimi ve enjeksiyonla tedavi eden bir kliniktir.

Clinicexpert İstanbul Şişli’de, alanında uzman doktorlar ile saç ekim işlemlerini gerçekleştirir. Sadece Türkiye’den değil, Avrupa ve Orta Doğu’dan da çok sayıda hastası vardır. Hastalarının güvenilir şekilde saç ekim operasyonlarının gerçekleşmesi kadar tedavi amaçlı şehre geldiklerinde otel rezervasyonlarının yapılması ile de ilgilenen profesyonel bir merkezdir. Günde 10’dan fazla saç ekim operasyonu gerçekleştirdiği bilinen, popüler merkezlerden biridir.

Emphair Saç Ekimi Merkezi ve Tedavi Fiyatları

Emphair Saç Ekim Merkezi; hem İstanbul’da hem de Ankara’da şubeye sahiptir. Operasyonlarda kullanılacak olan tekniklere göre tedavi ücretleri belirlenir. En uygun saç ekim merkezleri arasında olan Emphair; tedavi sonrasında hastalarının kullanması gereken ilaçları da temin edebilir. Bu ilaçların ücretlerini de tedavi fiyatlarına dahil edebilir. Sadece saç ekimi değil, yara iyileştirme operasyonları da Emphair tarafından gerçekleştirilir.

DHI, FUE, long hair FUE, destekli, altın uçlu, motorlu ve manuel, iğnesiz saç ekimi tekniklerini uygulayabilen bir merkezdir. Aynı zamanda lazerle saç çizgisi tasarımı, ön saç ekimi tasarımı gibi kişiye özel saç tasarımı hizmetleri verilir. Uygulanacak olan tekniğe karar vermeden önce bilgisayar destekli saç analizi yaptıkları için saçın kalitesine ve dökülme oranına göre en uygun tedaviyi uygulamayı amaçlarlar.

Estecenter Saç Ekimi Merkezi ve Operasyona Özel Ücretleri

Estecenter, İstanbul’un Şişli semtinde hizmet veren bir saç ekim merkezidir. Son teknoloji cihazlar ile sınırsız greft ekleyerek alanında uzman doktorlar saç ekimi operasyonlarını gerçekleştirirler. DHI, saphire, tıraşsız saç ekimi ve FUE/Gold teknikleri ile saç ekimi işlemi yapan bir kliniktir.

Saç ekim işlemleri sedasyon ya da lokal anestezi ile yaparlar. Ortalama 8 saatlik, ağrısız bir operasyon ile saç ekim tedavisini tamamlarlar. Hastaları ile iyileşme süreci içerisinde iletişim halinde olan bir saç ekim merkezidir. Saç, sakal ve kaş ekimine ek olarak estetik alanda da faaliyet gösteren bir kliniktir.

Estetik International Saç Ekimi Merkezi ve Uygulama Fiyatları

Estetik International, İstanbul Mecidiyeköy’deki merkezinde saç ekimi hizmeti verir. Ayrıca Bursa’da da şubesi vardır. Operasyon esnasında kullanılan tekniklere ve operasyonu gerçekleştiren doktorlara göre saç ekim fiyatlarını belirleyerek hastalarına sunarlar. Sadece saç ekimi konusunda değil, estetik operasyonlar alanında da hizmet veren bir merkezdir.

Organik saç ekimi, FUE ve  FUE saç ekimi, saç mezoterapisi, sakal ve favori ekimi gibi teknikler ile operasyon gerçekleştiren bir kliniktir. Uzman kadrosu ile yüksek başarı oranını yakalayarak saç ekim operasyonlarını gerçekleştirir. Hem yurt dışından hem de yurt içinden saç ektirmek için gelen çok sayıda hastası bulunan bir merkezdir.

Esteworld Saç Ekimi Operasyonları ve Ücretleri

Esteworld; en uygun saç ekimi merkezlerinden biri olarak saç ekim tekniklerine ve uygulanacak greft sayısına göre operasyon ücretlerini belirler. Popüler saç ekim merkezlerinden biri olduğu için günde 6-7’den fazla saç ekim işlemi gerçekleştirdiği bilinir. İstanbul’un Altunizade ve Bahçelievler semtlerinde saç ekim merkezleri vardır. Merkezlerinde saç ekimi ile eşzamanlı olarak estetik operasyonları da gerçekleştirirler.

En güncel saç ekim tekniklerinden biri olan FUE tekniği ile saç ekim işlemlerini yaparlar. Ayrıca DHI saç ekimi ve safir FUE saç ekimi teknikleri de merkez tarafından kullanılır. Gelişen teknolojiye ayak uyduran bir merkez olduğu için robotik saç ekim yöntemini kullanır. Dolayısı ile saç köklerini de saç ekim robotu toplar.

İlhan Serdaroğlu Saç Ekimi Uygulaması ve Ücretleri

İlhan Serdaroğlu tarafından saç ekim operasyonları İstanbul’un Kadıköy semtinde gerçekleştirilir. Saç ekimi yaptıracak olan hastanın saç açıklığına ve operasyon esnasında gerekli olan greft sayısına göre saç ekim ücretleri belirlenir. Saç, sakal ve kaş ekimi gibi estetik cerrahi alanında yaptırılacak olan uygulamalar için de İlhan Serdaroğlu ile görüşme sağlanabilir.

Estetik vizyona, yeteneğe ve tecrübeye sahip olan uzmanlar tarafından saç ekimi uygulamaları yapılır. Plastik ve rekonstrüktif cerrahi uzmanları tarafından FUE tekniği ile saç ekimi operasyonları gerçekleştirilir. Operasyon sonrası için hastalarına maksimum saç yoğunluğu vaat eder.

Medical Park Saç Ekimi İşlemi ve Fiyatları

Medical Park’ın şubesi bulunan şehirlerde saç ekim uygulaması yaptırılabilir. Saç ekimi yaptıracak olan kişinin saç açıklığı, saç ekim operasyonu için belirlenen teknik gibi kriterler; Medical Park’ın saç ekim ücretlerini değiştirir. İstanbul’daki merkezinde saç ekim operasyonlarını gerçekleştiren uzmanlar ise, Bilge Türk Bilen ve Dilek Şenen’dir.

FUE ve DHI saç ekimi teknikleri ile hizmet verilir. Medical Park’ın saç ekim kliniklerine başvuru yapanlar öncelikle muayeneden geçirilirler. Ardından uzman kadrosu ile uygulama için doğru tekniği belirleyerek buna göre bir tedavi planlaması yapar. Saç dökülmesi olan hastalarına lokal anestezi ile saç ekimi işlemi uygularlar.

Este Favor Saç Ekim Merkezi ve Ücretleri

Este Favor Saç Ekim Merkezi’nde saç ekimi fiyatları greft başına veya sabit ücretlendirme ile belirlenir. Ekilmesi öngörülen greft sayısına, uygulanacak olan saç ekim yöntemine ve  ya da mezoterapi gibi ek uygulamalar yapılıp yapılmayacağına göre saç ekim fiyatları değişiklik gösterir.

FUE, DHI, tıraşsız, organik ve kadınlarda saç ekimi gibi farklı teknikler ile hizmet veren bir saç ekim merkezidir. Erkeklerde ve kadınlarda uyguladığı saç ekim tekniklerinin sonuçları doğrultusunda, %99’a varan başarı oranlarına sahip olduğunu açıklayan bir kliniktir. Dışarıdan bakıldığında saç ekimi yaptırıldığının anlaşılmayacağını vaat ederek doğal görünümlü saç ekim uygulamalarını uzman kadrosu ile gerçekleştirir.

Serkan Aygın Saç Ekim İşlemleri ve Ücretleri

Serkan Aygın’ın kliniğinde, bir seans kapsamında 4.500 greft saç ekimi uygulaması yapılır. Gün içerisinde 10 saç ekimine kadar uygulama yapabilen bir merkezdir. Saç ekim işlemleri Serkan Aygın tarafından yapılmaz. 1996 senesinden beri saç ekimi ve saç tedavileri ile ilgilenen Serkan Aygın’ın yetiştirmiş olduğu uzman kadrosu saç ekim uygulamalarını gerçekleştirir. Operasyondan önce saç ekim fiyatları belirlenir ve daha sonrasında saç ekimi yaptıranlardan herhangi bir ek ücret istenmez.

Saç ekimi merkezi ile yapılan görüşmelerde saç ekimi analizi yaparlar. DHI, FUE gibi saç ekim tekniklerini sedasyon yöntemi ile acısız bir şekilde uygularlar. Gerekli hijyen şartlarını sağladıkları kliniklerinde hem kadın hem de erkeklere saç ekim hizmeti verirler.

Transmed Saç Ekim Merkezi ve Fiyatları

Transmed’in İstanbul Levent’te saç ekim kliniği vardır. Türkiye’nin en son teknoloji ile hizmet veren, en iyi saç ekim merkezleri ve fiyatları arasında bulunan merkezlerinden biridir. Günümüzde saç ekim uygulamalarında başarıyı artıran tekniklerden biri olan robotik saç ekimini de kullanan ilk kliniklerden biridir. Uzman Doktor Melike Külahçı tarafından saç ekim işlemleri gerçekleştirilir.

İstanbul’un başarılı doktorlarının tek bir çatı altında hizmet verdiği bir saç ekim merkezidir. Saç ektirmek için gelen bireylerin daha estetik bir görünüm elde edebilecekleri şekilde saç ekimini gerçekleştirmeyi amaçlarlar. Saç ekiminde 26 senelik geçmişi olan bir merkezdir. Aynı zamanda çalışanları da saç nakli ve tedavileri konusunda ihtisas yapmış olan doktorlardır. FUE, DHI ve tıraşsız yöntemler ile saç ekimi uygulamasını gerçekleştirirler.

Tripaesthetic Kliniği Saç Ekim İşlemleri

Türkiye’nin en ünlü saç ekim cerrahlarından biri olan Dr. Muhammet Özgehan, Ankara Çankaya’da bulunan Tripaesthetic’te hizmet verir. Hem saç ekimi hem de saç hastalıklarının tanı ve tedavisi ile ilgilenen bir merkezdir. 16 sene içerisinde 5.000’e yakın hastanın saç ekim uygulamalarını yapmıştır. Hem kadınlara hem de erkeklere yaptığı uygulamalar sonrasında en yüksek kök tutma oranını yakalamış bir doktordur.

Tripaesthetic bünyesinde saç ekimi yaptırmış olanlar, sonraki 1 sene içerisinde  ve saç aşısını da ücretsiz şekilde yaptırabilme imkanına sahip olurlar. Hastaların saç ektirdiklerinin anlaşılmaması ve doğal bir görüntünün oluşması için doğal ekim yönlerini ve ekim sıklıklarını belirleyerek uygulama yaparlar. Saç ekim merkezi olarak gelen hastalarına havaalanı transfer, konaklama ve çevirmen desteği verirler.

Zekeriya Kul Saç Ekim Hizmeti ve Fiyatları

Zekeriya Kul’un kliniği İstanbul Şişli’dedir. Saç ekim operasyonları Vital Fulya’da gerçekleştirilir. Hem yurt içinden hem de yurt dışından hastaları kliniğinde ağırlar. Zekeriya Kul’un kendine özel geliştirdiği ameliyat teknikleri ile hastalara saç ekim uygulamaları yapılır. FUE ve NIT yani Needle Implantation Technique teknikleri kullanılarak saç ekimi yapılır. Hem saç ekimi hem de estetik operasyon hizmeti veren bir merkezdir.

Zekeriya Kul’un saç ekimi fiyatlarını greft sayısı belirler. Saç ekim uygulamalarında greft başına 1 Euro üzerinden ücretlendirme yapan bir kliniktir. Saç ekimi yaptıracak olanların mağduriyet yaşamamaları için doğal görünmelerini sağlayacak şekilde operasyon gerçekleştirilir. Sadece saç ekim işlemini yapmakla kalmaz, aynı zamanda iyileşme sürecinde saç ekimi yaptıranların kullanmaları gereken ilaçları belirler ve saç ekiminin başarısız geçmemesi için gerekli önlemleri alır.

Dr. Muttalip Keser Saç Ekimi Operasyonları ve Ücretlendirmesi

En iyi saç ekim merkezleri Ankara şehri için sayıldığında, üst sıralarda Dr. Muttalip Keser yer alır. Başarılı saç ekim operasyonları gerçekleştiren Muttalip Keser, bazı saç ekim merkezlerine göre daha yüksek fiyatlar ile saç ekim uygulamaları yapar. Greft başına fiyatlandırma yapılır. Greft başına saç ekim ücreti ise, 3.5 Euro olarak belirlenmiştir.

Saç ekim uygulamalarında yüksek miktarda greft ile çalışmayan bir saç ekim merkezidir. FUE saç ekimi tekniği ile ekim işlemi gerçekleştirir. FUE tekniğinin Türkiye’deki ilk uygulayıcısı olarak bilinir. Sıkıntılı bir teknik olan FUT metodunun bırakılıp yerine FUE tekniğinin yaygınlaşması için öncü olmuş bir doktorun kliniğidir.

Serdar Gökrem Saç Ekimi Teknikleri ve Fiyatları

Serdar Gökrem’in gerçekleştirdiği saç ekim uygulamalarının fiyatları; uygulanacak tekniğe, hastadaki saçsız alana ve seans sayısına göre belirlenir. Yapılacak olan saç ekimi işlemi öncesinde yapılan planlamaya göre değişiklik gösterse de, genellikle 2 seans halinde saç ekimi uygulaması yapılır. Ankara Çankaya’daki klinikte işlemler gerçekleştirilir.

FUE ve DHI teknikleri ile saç ekimi gerçekleştirilir. Online olarak saç ekimi konsültasyonu yapma imkanı sunarlar. Saç ekimi ile sık ve doğal bir görünümün elde edilmesini sağlama amacı ile hareket edilir. Uzman doktorlar tarafından saç ekimi işlemine uygun olan hastalara operasyon uygulanır.

Şahin Çelik Saç Ekimi Operasyonları ve Ücretleri

Şahin Çelik tarafından gerçekleştirilen saç ekim operasyonları, seans sayısı üzerinden fiyatlandırılır. Saç ekim uygulamalarında başarı oranı yüksek olan bir doktordur. Ankara’da saç ekim hizmeti verir. Saç ekiminin yanı sıra sakal, bıyık ve kaş ekim hizmeti de vardır. Online konsültasyon seçeneği sunar. Son teknoloji teknikler kullanarak saç ekim hizmetini daha başarılı ve hastalar için iyileşme sürecini de daha kolay hale getirir.

FUE ve DHI teknikleri ile saç ekimi operasyonlarını gerçekleştirir. Operasyonlar, hijyen kurallarına uygun ve ameliyathane şartlarında yapılır. Uzman ve tecrübeli bir ekip ile saç ekim hizmeti verirler. Lokal anestezi etkisi altında hastalarına saç ekim hizmeti sunarlar. Ankara Çankaya’nın uygun fiyat politikası uygulayan saç ekim merkezlerinden biridir.

Clinic Hair Saç Ekim Merkezi ve Fiyatları

Clinic Hair; İzmir saç ekim merkezleri ve fiyatları değerlendirildiğinde, uygun fiyatlı ve yüksek başarı oranı ile hizmet veren kliniklerden biridir. Uygulanacak saç ekim tekniğinin yanı sıra, beraberinde özel saç tedavisi ya da saç terapisi yapılıp yapılmaması da fiyatlar üzerinde etkilidir. İzmir faaliyet gösteren saç ekim merkezi, FUE tekniği ile uygulama yapar.

18 yıllık geçmişi bulunan bir saç ekim merkezidir. Online konsültasyon hizmeti sunar. Saç problemlerinin kalıcı olarak ortadan kaldırılabilmesine yönelik faaliyet gösterir. Hastane hijyeninde ekim yapılmasını sağlar. Sonuç için ömür boyu garanti veren bir kliniktir. Hizmetleri kapsamında en yeni teknolojiden yararlanan bir merkezdir. Kaş ve sakal ekimi, mezoterapi gibi hizmetleri de vardır.

Sibel Ulusan Medical Hair Saç Ekim Operasyonları ve Ücretleri

Medical Hair bünyesinde, Sibel Ulusan ve diğer uzman doktorlar tarafından saç ekim işlemleri gerçekleştirilir. İleri teknoloji ekipmanlar ile hastalarının saç analizini yaptıktan sonra kişiye özel ekim planı oluştururlar. Bir gün içerisinde operasyonu tamamlar ve iyileşme sürecini de yakından takip ederler. Bu süreçte hem özel ilaçlar verir hem de paketi ve lazer tedavisi gibi ek uygulamalara başvururlar.

Sibel Ulusan ve eşi Zafer Ulusan, Medical Hair kliniğinde beraber hizmet verirler. Saç ekim merkezleri İzmir’dedir. FUE tekniği ile saç ekimini gerçekleştirirler. Tek mega seans üzerinden saç ekim fiyatları belirlenir. Dolayısı ile işlem sırasında hastadan alınacak olan greft sayısı fiyatlandırma üzerinde etkili olmaz.

AHD Clinic Saç Ekim Merkezi ve Greft Başına Fiyatlandırma

AHD Clinic fiyatları; greft sayısına göre belirlenir. Greft başına saç ekim ücreti ise 1 Euro olarak belirlenmiştir. Kliniğin önemli uzmanlarından biri olan Hakan Doğanay’ın yaptığı saç ekimlerindeki ücretlendirme ise, greft başına 3 Euro’dur. En iyi saç ekim merkezi Antalya şehri için değerlendirildiğinde; AHD hem hastalarına ek masraf çıkartmayan hem de ücretsiz olarak özel saç tedavisi uygulayan bir merkez olması ile öne çıkar.

2003 senesinden beri faaliyet gösteren bir saç ekim merkezidir. 2019 senesine gelindiğinde ise, 3.000’den saç nakli yapmış bir klinikti. Günümüzde hala faaliyet göstermeye devam eden ve saç problemlerine karşı radikal çözümler üreten bir merkezdir. Saç ekim uygulamalarını FUE, DHI ve tıraşsız saç ekimi yöntemi ile gerçekleştirir.

Dr. Murat Küçüktaş Saç Ekimi ve Operasyon Ücreti

Dr. Murak Küçüktaş; hem saç ekim operasyonlarını hem de estetik ameliyatları gerçekleştiren bir doktordur. En iyi saç ekim merkezi Bursa şehri için değerlendirildiğinde; saç ekimi konusunda uzmanlığı bulunan ve başarı oranı yüksek operasyonlar gerçekleştiren bir doktordur. 2013 senesinden beri Bursa’da saç ekimi hizmeti veren bir doktordur.

Saç ekim fiyatlarını kullanılan greft başına hesaplar. Greft başına saç ekim ücretleri ise 3-4 TL civarındadır. Saç ekimi işlemi için donör olarak hastanın kafasındaki saçlar belirlenirse, greft başına ücreti 3 TL üzerinden hesaplarlar. Ancak eğer donör alanı yeterli olmadığı için sakaldan alım yapıldıktan sonra saç ekilecekse, greft başına fiyat 4 TL olur.

Dr. Özgür Nalbant Saç Ekimi ve Güncel Fiyatları

Dr. Özgür Nalbant; Denizli Özel Vizyongöz Hastanesi’nde faaliyet gösterir ve saç ekim hizmeti verir. Ücretlerini greft başına hesaplar. 2022 yılında greft başına saç ekim ücreti ise, 2.75 TL’dir. Özgür Nalbant’ın saç ekim merkezi Denizli şehrindedir ve FUE tekniği ile hizmet verir.

Özgür ve Sema Nalbant, tecrübeli bir ekip ile saç ekimi hizmeti verir. Saç ektirmek isteyenlerin saç ekimi için uygun olup olmadıklarını belirledikten sonra detaylı muayene ile saç ekimi planı hazırlarlar. Hem şehir hem de ülke dışından hastaları bulunan bir saç ekim merkezidir. Saç köklerinin alınması, nakledileceği kanalın hazırlanması ve saç köklerin açılan kanala yerleştirilmesi gibi aşamaları özenli ve hijyen kurallarına uygun şekilde gerçekleştiren bir merkezdir.

Esen Karakaya Saç Ekim Merkezi ve Ücretlendirmesi

Op. Dr. Esen Karakaya’nın saç ekim merkezi, Eskişehir’de hizmet verir. Estetik ve kaliteli saç ekim hizmeti verebilmek için profesyonel olarak çalışmalarını yürüten bir merkezdir. Günümüzde 11.000’den fazla saç problemlerinin tedavi edilmiş olduğu bir kliniktir. Müşteri memnuniyet oranı yüksek olan saç ekim merkezi, %100 civarında saç tutma oranına sahip olduğu için sonradan saç dökülmesi problemleri ortaya çıkmaz.

Saç ekimi operasyonlarında hastalarına herhangi bir ağrı yaşamayacaklarını garanti eder. Aynı zamanda işlem sonrasında yara izinin kalmayacağının da altını çizerler. Hastaların saçlarının yoğunluğuna göre doğru saç ekim tekniğinin uygulanabilmesi için operasyon öncesinde saç analizi yapılır. Saç dökülmesi ve kellik problemlerinin önlenebileceği tedaviler Esen Karakaya’nın Eskişehir’deki saç ekim merkezinde uygulanabilir.

Metlana Saç Ekim Merkezi ve Fiyat Aralığı

Metlana saç ekim merkezi Eskişehir şehrinde, çok sayıda uzman doktorun beraber çalıştığı bir kliniktir. Ağrısız ve ameliyatsız saç ekim işlemlerini gerçekleştiren bir merkezdir. Kadınların da erkeklerin de istedikleri görünüme erişebilmelerine yardımcı olmayı amaçlar. Günümüzde 12.000’den fazla saç ekim uygulamasını başarı ile tamamlamış olan bir merkezdir.

Metlana; hijyenik bir ortamda, etik kurallarına uygun şekilde hizmet veren bir merkez olarak bilinir. Saç ekim uygulamaları FUE tekniği ile yapılır. FUE tekniği ile beraber tedavisi de uygulanabilir. Bu sayede hem hastanın ölü saç derilerinin yeniden canlanması sağlanmış olur hem de saçları daha gür hale gelir. Saç dökülmesi ve kellik problemini çözmek isteyenlere öncesinde saç analizi yaparak kalıcı sonuçlar sunar.

Ümit Hastanesi Saç Ekim Merkezi ve Ücretleri

Ümit Hastanesi Saç Ekim Merkezi, günümüzde 20.000’den fazla saç ekim operasyonunu başarı ile tamamlamış bir merkezdir. Başta Op. Dr. Mehmet Sezgin olmak üzere, uzman doktor ve ekibi ile iletişime geçerek daha gür saçlara sahip olabilmek mümkündür. Ümit Hastanesi Saç Ekim Merkezi tarafından başarı oranı yüksek saç ekim hizmeti verilir. Hastalarına ilk etapta saç analizi yaparlar ve analiz sonuçlarına göre tedavi planlaması hazırlarlar.

Eskişehir’de bulunan merkezde FUE tekniği ile saç ekimi yapılır. Türkiye’de FUE tekniğini ilk kullanan ve yaygınlaşmasını sağlayan merkezler arasındadır. Lokal anestezi etkisi altında saç ekimi yaptıkları için ekim esnasında hasta ağrı hissetmez. Ayrıca hastanın donör ve ekim bölgelerinde de yara izi kalma durumu yoktur.

Estetik Plus + Saç Ekimi ve Fiyatları

Estetik Plus + saç ekim merkezi olarak tecrübeli bir kadro ile hizmet vermeye devam eder. Op. Dr. Ömer Ambarcıoğlu ve deneyimli kadrosu, Trabzon’da saç ekim hizmeti verir. Aynı zamanda merkezin İstanbul’da da bir şubesi vardır. Gelişen teknolojiye ayak uyduran bir klinik olarak son model cihazlar ve güncel bilgiler ışığında sağlıklı sonuçların elde edilebilmesi için saç ekimi yapar.

Saç ekimi ve saç mezoterapisi gibi saçların daha sağlıklı olması için yapılan uygulamalara ek olarak estetik operasyonların da yapılabileceği bir kliniktir. Hijyenik şartlar altında verilen saç ekim hizmeti için saç ekim merkezinin sitesi üzerinden randevu alınabilir.

Naturel Saç Ekim Merkezi ve Ücretleri

Naturel Saç Ekim Merkezi; Trabzon, İzmir, Ankara, Samsun ve Konya’da faaliyet gösteren bir kliniktir. Ekim işlemleri, saç ekim merkezinin anlaşmalı olduğu hastanelerde yapılır. Saç ekimi, bıyık ekimi, saç dökülmesi tedavisi gibi çok sayıda uygulama gerçekleştirilir. Saç dökülmesi olan hastaların hem fiziki hem de psikolojik rahatlayabilmeleri için saçlarındaki problemleri çözmeyi amaçlayan bir merkezdir. Plastik Cerrahi Uzmanı Dr. Mustafa Çapar ve diğer uzman doktorlar tarafından saç ekim uygulamaları gerçekleştirilir.

Saç diktirme fiyatları, uygulanacak olan saç ekim tekniğine göre farklılık gösterir. Saç ekim işlemi yaptıran hastalara ve saç mezoterapisi hizmeti de uygun fiyatlar ile sunulur. FUE yöntemi ile saç ekim işlemi yapan bir merkezdir. Saç ekimi sonucunda hastalarının memnun edici sonuçlar almalarını amaçlayan ve 18 senedir faaliyet gösteren bir kliniktir.

Op. Dr. Muhammed Erkan İle Saç Ekim İşlemi ve Ortalama Fiyatları

Op. Dr. Muhammed Erkan; tıp alanında önemli çalışmaları olan ve saç ekimi, saç tedavisi konusunda birikimli bir doktordur. Tıp alanında bireysel olarak yakaladığı başarıyı günümüzde deneyimli bir ekip ile sürdürmeye devam eder. Hem saç ekimi hem de estetik operasyonlar konusunda Trabzon’da hizmet verir.

İletişim becerisi kadar el becerisi de iyi seviyede olan Op. Dr. Muhammed Erkan; elde edilen sonucun daha estetik olabilmesi için saç ekimi tedavisini de buna göre planlar. Kişiye özel tasarım ile hastalarının memnun kalabileceği saç ekim uygulamaları gerçekleştirir. Son dönem teknolojileri ile operasyonlar gerçekleştirirler ve her hastayı kendi özelinde değerlendirirler. Saç ekim uygulaması yapıldıktan sonra da hasta ile ilgilenmeye devam eder ve bilgisayar üzerinden hasta takibi yaparlar.

Op. Dr. L. Murat Deniz Saç Ekim İşlemleri ve Fiyatları

Op. Dr. L. Murat Deniz; 2015 yılının ekim ayından beri kendi muayenehanesinde saç ekim hizmeti verir. Aldığı eğitim, akademik kariyeri, seneler içerisinde gerçekleştirdiği başarılı saç ekim işlemleri ve başarılı operasyonları ile beraber Avrupa Plastik Cerrahi Yeterlilik Belgesi almaya hak kazanmış bir doktordur. Bu belge ile beraber Fellow of EBOPRAS unvanı almıştır.

Kalıcı kelliğin en popüler tedavisi olan saç ekimine ek olarak ve saç mezoterapisi gibi saç ekimi öncesinde ve sonrasında uygulanabilecek işlemleri de muayenehanesinde gerçekleştirir.

Trakya Saç Ekim Merkezi ve İşlem Ücretleri

Trakya Saç Ekim Merkezi’nde Mustafa Kurt başta olmak üzere uzman doktorlar saç ekim hizmeti verirler. Trakya’da saçsız insan kalmayacağı sloganı ile hizmet vermeye devam eden bir kliniktir. Tekirdağ’ın güvenilir saç ekim merkezi olarak birçok saç ekim yöntemini ilk kez Tekirdağ’da deneyen merkez olma özelliğini taşır.

Saç ekimi ve medikal estetik konusunda yurt dışında eğitim almış olan Mustafa Kurt, 2011 senesinden beri Trakya Saç Ekim Merkezi’nde saç ekim uygulamaları gerçekleştirir. Saç ektirme fiyatları ise, ekim işleminde uygulanacak olan tekniğe ve greft sayısına göre değişiklik gösterir. Son teknoloji ekipmanlar ile saç ekimi hizmeti veren bir merkezdir ve başta FUE tekniği olmak üzere farklı teknikler ile saç ekimi yapar.

Deva Hastanesi Saç Ekim Merkezi ve Fiyatları

Deva Hastanesi; uzman doktor kadrosu ile uzun yıllardır saç ekim hizmeti veren bir sağlık kuruluşudur. Gaziantep’te kellik problemini ortadan kaldırmak için saç ekim hizmeti verir. Hastane ile iletişime geçebilmek için web sitesindeki iletişim adreslerini kullanmak yeterlidir.

FUE tekniği ile saç ekim uygulaması yapar. Hastane ortamında ve steril şartlar altında ekim işlemi gerçekleşir. Ekilen saçlar için yüksek yüzdede tutma garantisi veren bir sağlık kuruluşudur. Ekimi yapılmış olan saçların daha sonrasında dökülmesi gibi bir durum ile karşılaşılmayacağı Deva Hastanesi tarafından söylenir. Saç yoğunluğuna ve saçsız alana göre saç ekimi için ödenmesi gereken ücret değişir.

Duru Saç Ekim Merkezi ve Tekniklere Göre Ücretler

Duru Saç Ekim Merkezi; hastalarına saç ekimi uygulaması yapmadan önce detaylı bir şekilde saç analizi yapar. Saç ekimi yapılmasını gerektiren bir durum olup olmadığına karar verdikten sonra uzman doktor kadrosu, son teknoloji teknikleri ile hijyenik koşullar altında saç ekimini gerçekleştirir. Gaziantep’te hizmet veren bir merkezdir.

Duru Saç Ekim Merkezi’nde saç ekim işlemleri FUE tekniği ile uygulanır. Ayrıca saç mezoterapisi ve gibi hizmetler de saç ekimi ile beraber yapılabilir. Sakal, bıyık, kaş ve kirpik ekimi de saç ekim merkezinden talep edilebilir. Saç ekimi ihtiyacı duyanların saçlarının yoğunluğuna göre ekim için ödeyecekleri tutar da farklılık gösterir.

Gaziantep FUE Saç Ekim Merkezi ve Hizmet Fiyatları

Hasta memnuniyetini sağlamayı amaçlayan, deneyimli doktorlar ve idari personeller tarafından yönetilen, hastaların mutlu ayrıldıkları bir saç ekim merkezidir. Saç ekim merkezleri Gaziantep kapsamında değerlendirildiğinde; başarı oranı yüksek saç ekim işlemleri ile öne çıkmayı başarmış olan bir kliniktir.

Gaziantep FUE Saç Ekim Merkezi; FUE tekniğinin ilk olarak kullanılmaya başlandığı saç ekim merkezleri arasındadır. 14 yıldır FUE tekniği ile %99 saç tutma oranını garanti ederek saç ekim hizmeti verir. Sadece saç değil, sakal ekimi de yapan bir merkezdir. Saç ve sakal ekim işlemleri, uzman doktorlar tarafından gerçekleştirilir. Kellik durumuna ve saç yoğunluğuna göre saç ekim fiyatı değişiklik gösterir.

Özel Akademi Saç Ekim Merkezi ve Güncel Ücretleri

Gaziantep’te günümüzde 15.000’den fazla saç ekim hizmeti vermiş ve vermeye de devam ediyor olan Özel Akademi Saç Ekim Merkezi; uzman doktorları ile saç ekim hizmeti sunar. Saç dökülmesi sorunu yaşayan ve saçlarının çirkin göründüğünü düşünen hastalara saç ekim hizmeti veren bir merkezdir. FUE ve FUT teknikleri ile saç ekim uygulaması yapar.

Özel Akademi Saç Ekim Merkezi; hastanın saçlarının yoğunluğuna ve kellik durumuna göre saç ekimi için fiyat belirler. Uzun yıllardır saç ekim hizmeti veren bir klinik olarak hastalarına dikkat etmeleri gereken noktaları hem saç ekimi öncesinde hem de sonrasında detaylı şekilde aktarır. Alanında başarılı doktorlar tarafından uygun fiyatlar ile saç ekim hizmeti veren bir kliniktir.

İlgi Dinçok Saç Ekim Merkezi ve Fiyatları

İlgi Dinçok Saç Ekim Merkezi’nin sahibi İlgi Dinçok; 2018 senesinden beri Kocaeli’nde saç ekimi ile uğraşıyor. Saç dökülmesi ve kellik problemi yaşayan hastaların bu sorunlarından kurtulabilmeleri için saç ekimi uygulamaları yapıyor. Son 1 sene içerisinde 5.000’den fazla saç ekim operasyonunu başarılı bir şekilde gerçekleştirdiği biliniyor. Hastalarının memnun ayrılmasını sağlamayı amaçlayarak, operasyondan sonra yara izi ya da ağrı oluşmasını engelleyerek hizmet vermeyi hedefler.

Hastaların saçları ile ilgili yaşadıkları problemlere, saçlarının yoğunluklarına, uygulanacak olan saç ekim tekniğine, gerekli greft sayısına göre saç ekim ücretleri değişiklik gösterir. Doğal bir görüntü oluşturacak şekilde FUE tekniği ile saç ekim işlemi gerçekleştirilir.

RST Aesthetic Saç Ekim Merkezi ve Ücret Politikası

RST Aesthetic; üst düzey teknolojiler ile saç ekim hizmeti veren bir kliniktir. Huzur, güven, kalite ve yenilikçi bir anlayış ile hareket ettiğini belirten RST Aesthetic; günümüzde 15.000’den fazla başarılı saç ekim operasyonu gerçekleştirmiştir. Saç ekiminin yanı sıra estetik cerrahi uzmanları ile de çalıştığı için kurum hem estetik hem de saç ekimi amacı ile tercih edilir.

20 yıldan daha uzun süredir saç ekim operasyonları gerçekleştiren RST Aesthetic; işlemlerin daha steril şartlar altında gerçekleştirilebilmesi için operasyonları Özel Konak Hastanesi’nde yapar. Kocaeli’nde hizmet veren RST Aesthetic; %99’un üzerinde saç tutma oranına sahip olan ve saç ekim operasyonlarını başarı ile tamamlayan bir merkezdir. Hastanın saçlarının mevcut durumunu gördükten sonra saç ekim işlemi için net bir fiyat verebilirler.

Yasin Ünal Saç Ekim Merkezi ve Fiyatları

Saçı ile ilgili saç dökülmesi, kellik gibi problemler yaşayanların dış görünüşlerini eski haline getirmek istemeleri durumunda; Yasin Ünal Saç Ekim Merkezi, saç ekimi ile hastaları eski görüntülerine kavuşturur. Saç ekim merkezleri Kocaeli şehri kapsamında incelendiğinde; Kocaeli’nde yüksek saç tutma oranı ile hizmet veren popüler bir saç ekim merkezidir. Yasin Ünal Saç Merkezi aracılığı ile yaptırılacak olan saç ekim operasyonları, Akademi Hastanesi’nde yapılır.

Yasin Ünal Saç Ekim Merkezi; steril koşullar altında, etik kurallara uygun şekilde saç ekim operasyonlarını gerçekleştirir. Başarılı saç ekim uygulamaları ile hastalarının saç ekimi sonrasında saçların dökülmesi ya da bir başka komplikasyon ile karşılaşmasının önüne geçer. Başiskele ilçesinde hizmet veren saç ekim merkezinin fiyatları ise uygulanacak olan tekniğe, greft sayısına, gibi ek işlemlerin yapılıp yapılmayacağına göre değişiklik gösterir.

İstanbul’daki En İyi Saç Ekim Merkezi Hangisi? Tıkla Haberi Oku!

İstanbul’daki En İyi Saç Ekim Merkezleri ve 2022 Saç Ekimi Fiyatları

Saç Ekim Teknikleri ve Ortalama Fiyatları

Stres, sağlıksız beslenme, genetik faktörler gibi sebepler ile saçları dökülenler; kolay ve konforlu saç ekim işlemi ile sağlıklı ve gür saçlara kavuşabilirler. Saçı dökülen bireyin mevcut sağlık durumuna, saç dökülmelerinin olduğu bölgeye ve miktarına, hasta ile doktorun tercihlerine göre saç ekimi için farklı teknikler uygulanır. Saç ekim merkezlerinin uyguladığı ekim teknikleri ve bu tekniklerin ortalama 2022 fiyatları ise aşağıda belirtilmiştir:

 • Fue saç ekimi: Kelliğin kalıcı çözümü olarak görülen ve en sık uygulanan saç ekim tekniğidir. Saç ön çizgisinin nasıl olacağına ve saç yoğunluğunun nasıl belirleneceğine planlama aşamasında karar verilir. Ense ya da vücudun farklı bölgelerinden alınan saç kökleri ile saçsız alana ekim yapılır. Greft sayısına göre işlemin fiyatı farklılık gösterse de ortalama 4.500 TL ile 7.000 TL aralığındadır.
 • Protez saç tekniği: Protez, saç derisinin üzerinde kalacak şekilde saça yerleştirilir. Saç protezi direkt saç derisinin üzerine yerleştirildiği için bu işlemi yaptıran bireyin kendi saçları uzamaz. Protezler hastanın saç derisini terletmez. Su ve hava geçirgenliği açısından da oldukça konforludur. Seyrek saç protezleri ortalama 3.000-6.000 TL fiyat aralığında olurken dolgun saç protezlerinin fiyatları 1.000-2.500 TL aralığındadır.
 • DHI kalem tekniği: Saç ekim işlemi, kalem tekniği ile çizilerek yapılır ve tıraşsız uygulanan bir ekim tekniğidir. Tıraşsız uygulanıyor olması, en büyük avantajlarından biridir. Saç ektirecek olan bireyin saç uzunluğunu koruyarak saç ekimi yaptırmasını sağlar ve dolayısı ile kişi rutin hayatına vakit kaybetmeden dönebilir. Greftler kanallar açılmadan iğneler ile ilgili bölgelere yerleştirilir. Saç dökülme miktarına bağlı olarak 3.350 TL ile 8.000 TL aralığında fiyatları değişiklik gösterir.
 • Fut saç ekim tekniği: Lokal anestezi etkisi altında yapılan bir işlem olduğu için saç ektirecek olan kişilerin herhangi bir acı duymadıkları tekniktir. Saç ekimi yapılan bölgenin iyileşmesi ve kabuklanmalarının geçmesi ortalama 15 gün sürer. Ekim yapılacak olan alanın genişliğine ve saç yapısına göre ödenecek ücret değişiklik gösterir. Ortalama 750-3.000 TL aralığında fiyata sahiptir.
 • Mega saç ekimi: Saç köklerinin tek seferde daha fazla yükseltilmesini sağlayan ve greft sayısı seans başına ortalama 4.500-5.000 civarına çıkartan bir ekim tekniğidir. Saçı çok seyrek olan veya kellik problemi bulunanlar için uygundur. Ortalama 2.000-3.000 TL aralığında bir ücreti vardır.
 • Robotik saç ekim tekniği: Yeni yeni saç ekim merkezleri tarafından uygulanmaya başlayan bu yöntem kapsamında hastanın saç ekim planlaması 3 boyutlu şekilde yapılır. Oluşturulan modelin 5 farklı açıdan fotoğrafı çekilip sisteme yüklendikten sonra ekim yapılacak olan bölge belirlenir. Fiyatları 2.000 TL ile 10.000 TL aralığında değişiklik gösterir.
 • Safir perkütan saç ekimi: Enseden toplanan saç köklerinin gerçek safirden üretilmiş ve dokuya verilecek hasarı azaltan iğneli cihazlar ile üç boyutlu kanallara ekilmesi tekniğine verilen isimdir. Sağlıklı saç köküne zarar vermediği gibi bir seansta 6.000 greft ekimi yapılmasını sağlar. Ekilen saçın tamamına 1 yıl içerisinde ulaşılır. Ortalama 4.500-5.000 TL aralığında bir ücret ödeyerek safir perkütan saç ekimi yapılabilir.

Şehirlere Göre Greft Başına Ortalama Saç Ekim Fiyatları

Greftler, deri ve saç kökleri bulunduran yapılardır. Bir greftte ortalama 1-4 saç kökü vardır. Saç ekimi sürecinde greftler her daim canlıdırlar. Saç ekimi yapılacak olan bireyin donör bölgesinden alınan greftlerin nakli gerçekleşir ve bireyin kaç grefte ihtiyaç duyduğu yapılan planlama doğrultusunda belirlenir. Bir seansta ortalama 1.500 greft eklenebilir. Uygulanacak olan yönteme göre değişmekle beraber bu seans süresi de 3-8 saat aralığında sürebilir. Saç ekim fiyatları belirlenirken ücretler greft başına hesaplanır. Saç ekim merkezlerine göre değişmekle beraber, hesaplamalar dolar, euro ya da TL üzerinden yapılır. Bazı şehirlerde greft başına ortalama fiyatlandırma şöyledir:

 • İstanbul’da greft ücreti 2-6 TL aralığında değişir.
 • İzmir için ortalama greft ücretleri 1.75-5 TL’dir.
 • Ankara’da greft fiyatları 1.50-5 TL arasında değişir.
 • Bursa’daki saç ekim merkezlerinin greft başına saç ekim fiyatları 1.50-5 TL aralığındadır.
 • Konya’da greft başına saç ekim ücret aralığı 2-3.50 TL’dir.
 • Diyarbakır’da greft ücreti ortalama 1 TL ile 2.50 TL arasındadır.
 • Adana’da greft ücretleri, 1.25-4 TL aralığındadır.
 • Trabzon’da greft ücreti 1.50 TL ile 2.50 TL arasındadır.
 • Gaziantep’te ortalama greft fiyatı 1-3 TL aralığındadır.
 • Eskişehir’deki saç ekim merkezlerinin greft başına ücretleri 1.50 TL ile 5 TL arasındadır.
 • Antalya’da greft başına ücret 1-5 TL aralığında değişir.

En Uygun Saç Ekimi Merkezleri ve Fiyatları

Saç ekim merkezlerinin farklı teknikler ile uygulanan saç ekim hizmetlerinin ortalama fiyat aralıkları aşağıda verilmiştir:

 • Arenamed Saç Ekim Merkezi: 4.000-10.000 TL
 • Acıbadem: 6.000 TL
 • Asmed Hair Transplant Saç Ekim Merkezi: 7.000-10.000 Euro
 • Asuman Hair Saç Ekim Merkezi: 12.000-20.000 TL
 • Bilgehan Aydın:8.000 TL
 • Clinicexpert Saç Ekim Merkezi:5.000 TL
 • Emphair Saç Ekimi Merkezi:5.000-9.000 TL
 • Estecenter Saç Ekim Merkezi:5.000 TL
 • Estetik International: 5.000 TL
 • Esteworld: 5.000 TL
 • İlhan Serdaroğlu:9.000-15.000 TL
 • Medical Park: 9.000-13.000 TL
 • Este Favor Saç Ekim Merkezi: 6.000-12.000 TL
 • Serkan Aygın: 2.200-2.800 Euro
 • Transmed Saç Ekim Merkezi: 7.000-10.000 TL
 • Tripaesthetic Saç Ekim Merkezi: 7.000-20.000 TL
 • Zekeriya Kul: 000-15.000 TL
 • Muttalip Keser: 8.750 Euro
 • Serdar Gökrem: 500 TL
 • Şahin Çelik:000 TL
 • Clinic Hair Saç Ekimi Merkezi: 000-10.000 TL
 • Sibel Ulusan Medical Hair: 000 Euro
 • AHD Clinic: 000 Euro
 • Murat Küçüktaş: 8.000-9.000 TL
 • Özgür Nalbant: 750 TL
 • Esen Karakaya: 000-9.000 TL
 • Metlana Saç Ekimi Merkezi: 000-10.000 TL
 • Ümit Hastanesi: 000-11.000 TL
 • Estetik Plus +: 000-5.500 TL
 • Naturel Saç Ekimi Merkezi: 000-6.500 TL
 • Dr. Muhammed Erkan: 4.000-8.000 TL
 • Dr. L. Murat Deniz: 3.000-6.500 TL
 • Trakya Saç Ekimi Merkezi: 000-7.000 TL
 • Deva Hastanesi: 000-13.000 TL
 • Duru Saç Ekim Merkezi: 000-11.000 TL
 • Gaziantep FUE Saç Ekim Merkezi: 000-9.000 TL
 • Özel Akademi Saç Ekim Merkezi: 000-11.000 TL
 • İlgi Dinçok: 000-7.000 TL
 • RST Aesthetic: 000-11.000 TL
 • Yasin Ünal Saç Ekim Merkezi:000-9.000 TL

Saç ekim merkezleri fiyatları; merkezlerin fiyat politikalarına, uygulanacak olan saç ekim tekniğine, saç ekiminde kullanılacak olan greft sayısına, işlemin yapılacağı merkezin bulunduğu şehre göre değişiklik gösterir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?