Türkiye’nin En İyi 3 Saç Ekim Merkezi Hangisi? Türkiye’nin Saç Ekim Fiyatları…

Türkiye’de saç ekimi, son birkaç yılda o kadar popüler bir hale gelmiştir ki ister saç ekimi yaptırın ister mevcut diğer estetik tedavilerden birini denemek isteyin, Dünyanın en iyi saç ekim merkezlerinin ve estetik merkezlerinin Türkiye’de olduğunu söylemek mümkün! Peki ya hangi saç ekim kliniğine güvenmelisiniz?

Seçim sürecinizi kolaylaştırmak için size harika bir kılavuz hazırladık! Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezi hangisi? Türkiye saç ekim fiyatları ne kadar? Gelin, birlikte inceleyelim!

Türkiye’nin En İyi 3 Saç Ekim Merkezi Hangisi?

  •  Este Favor Saç Ekim Merkezi

Türkiye’de butik sağlık hizmeti anlayışının öncülerinden olan Este Favor Saç Ekim Merkezi, kişiye özel VIP hizmeti sunarken en doğru planlamayı, doğal görünümü ve yüksek yoğunluklu saç ekimini garanti ediyor ve en iyi saç ekim merkezleri arasında yer alıyor. Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezi deyince akla gelen ilk isimlerden birisi olan Este Favor, alanında uzman ve başarılı ekibi ile saç ekimi alanında kaliteli hizmet vermekle beraber saç ekimi işlemlerini JCI sertifikasına sahip A+++ ve steril ameliyathane ortamında gerçekleştiriyor.

 

  • ASMED Saç Ekim Merkezi

En iyi saç ekim merkezi denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan ASMED Cerrahi Tıp Merkezi’nde, Dr. Koray Erdoğan’ın yenilikçi FUE teknolojileri, kliniğin adını duyurmasına yardımcı olmuş. Özel tedaviler arasında KE-Bot robotik tarama sistemi ve K.E.E.P. hasarlı greft riskini azaltmaya yardımcı olan gömülü plaser de mevcut.

 

  • AHD Clinic

Belki de dünyanın en iyi saç ekim merkezleri arasında yer alan AHD Clinic, dünya çapındaki hastalara düzenli olarak iyi kalitede saç ekimi sunuyor. 2006 yılında Dr. Hakan Doğanay’ın FUE tekniğini kullanması ile klinik gerçekten lider saç ekimi klinikleri arasında yer almaya hak kazanmış.

Maya Estetik Centrium Saç Ekim Merkezi

Dünyanın En İyi Saç Ekim Merkezleri Türkiye’de Mi?

Evet, dünyanın en iyi saç ekim merkezleri Türkiye’de! Çünkü Türkiye’deki saç ekimi klinikleri, hastaların beklentilerini karşılamak için çeşitli saç ekimi teknikleri sunmaktadır. FUE’den, tıraşsız saç ekimine DHI saç ekimine birçok alanda hizmet almak oldukça kolaydır. Özellikle İstanbul Saç Ekim Merkezleri, İzmir ve Ankara gibi şehirlerde premium hizmetler sunan klinik sayesinde milyonlarca kişi muhteşem sonuçlar elde etmektedir. Türkiye Saç Ekim fiyatları çok yüksek olmadığı için de dünyanın her yerinden yabancıları misafir etmektedirler.

Türkiye Saç Ekiminde Neden Zirvede?

Türkiye’de sunulan saç ekim hizmetlerine baktığınızda farklı hizmet ve bakım düzeylerini içeren çok çeşitli paketler bulacaksınız. Tüm bu hizmetler Türkiye’yi saç ekimi alanında oldukça prestijli bir yere taşıyor. Transfer, konaklama ve yemek, sorunsuz prosedür, ilaç paketi, saç bakım ürünleri, tercüman desteği bu hizmetlerini düşününce insan en iyi saç ekim merkezleri Türkiye’de demeden edemiyor.

2023 Türkiye’nin En İyi Saç Ekim Merkezi Hangisi?

Türkiye’de birçok saç ekim merkezi olduğunu söylemek mümkün! Sadece İstanbul’da 1500’ün üzerinde saç ekim merkezi bulunuyor. Diğer şehirlerle karşılaştırıldığında İstanbul’da saç ekimi yaptırmak hem çok daha rahat hem de çok prestijli demek mümkün. Peki bu saç ekimi merkezlerinden hangisi daha iyi? İşte bu konuda bol bol araştırma yapmak ve yorumları göz önüne almak gerekiyor.

Dünya’daki Diğer Ülkeler İle Türkiye Saç Ekimi Kıyaslaması

Her yıl birçok kişi saç ekimi için Türkiye’ye seyahat ediyor. Çünkü Türkiye, diğer ülkelerle kıyaslandığında hem daha ucuz hem de daha kaliteli bir hizmet anlayışını benimsiyor. Ayrıca yüksek saç ekimi greft ekimi ve başarılı sonuçlar ile Türkiye saç ekimi daha popüler hale geliyor. Türkiye’de saç ekimi yaptırmanın avantajları ise şu şekilde sıralanabilir:

  • Uzman klinikler
  • Uygun saç ekim fiyatları
  • Her şey dahil paket teklifleri
  • Tatil fırsatı
  • Başarılı saç ekim sonuçları

Türkiye Saç Ekim Fiyatları Ne Kadar?

Saç ekim fiyatları Türkiye genelinde 1500 Euro ile 5000 Euro arasında değişiklik göstermektedir. Saç ekim fiyat listesindeki fiyat değişiklikleri ve klinikler arasında farklı olmasının sebebi saçın ekim tekniği ve saç ekim merkezleri arasındaki rekabetten kaynaklanmaktadır. Türkiye’de en iyi saç ekim merkezlerinde fiyatlar ortalama 2000 Euro civarındadır.

Türkiye’de saç ekim fiyatları ise genellikle paket sunan fiyatlar olsa da greft sayısına göre saç ekim fiyatı sunan klinikler de olmaktadır… Genellikle 1 greft fiyatı 1,5 Euro, 3 Euro arasında değişmektedir.

5000-5500 greft 2023 Türkiye saç ekimi fiyatları ortalama ne kadar?

5.000 greft saç ekimi fiyatı, ortalama 2000 Euro ve 5000 Euro arasında değişiklik gösteriyor.

4000-4500 greft saç ekimi fiyatları ortalama ne kadar?

4.000 greft saç ekimi fiyatı, ortalama 1500 Euro ve 4500 Euro arasında değişiklik gösteriyor.

3000-3500 greft saç ekimi fiyatları ortalama ne kadar?

3.000 greft saç ekimi fiyatı, ortalama 1500 Euro ve 3500 Euro arasında değişiklik gösteriyor.

 

Bu yazıdaki bilgiler doktorun tanı ve tedavisi yerine geçmez. En doğru bilgiyi hekiminize danışarak edinebilirsiniz. Yazı ile ilgili tüm konular için mail atabilirsiniz. Mail adresimiz memurhaberci1@gmail.com

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?