Maya Estetik Centrium Saç Ekim Merkezi Yorum ve Fiyatları

Bu yazımızda sizlere Maya Estetik Centrium saç ekimi yorumları ve fiyatları hakkında bilgi vereceğiz.

Türkiye’nin En İyi 10 Saç Ekimi Merkezi Ve 2021 Güncel Fiyatlar

Maya Estetik Centrium Hakkında;

Maya Estetik Centrium Dr. Nihat Dik’in önderliğinde 2004 yılında kurulmuştur ve o günden bu yana yenilikçi yöntemleri benimseyerek saç ekimi işlemlerini gerçekleştirmektedir. Maya Estetik Centrium FUE tekniğini kullanarak binlerce hastanın saç görüntüsünü değiştirmiştir.

  • Maya Estetik Centrium saç ekimi dışında birçok estetik işlemi de gerçekleştirmektedir.
  • Merkezin uluslararası tanınırlığı oldukça fazladır.

Maya Estetik Centrium Saç Ekim Merkezi Fiyatları

Saç ekimi yaptırmayı düşünen kişilerin akıllarına ilk gelen soru, işlemin fiyatı olmaktadır. Bunun sebebi saç ekim işlemlerinin popülerliğinden dolayı pahalı olabileceği tedirginliğidir. Saç ekim işlemleri ustalık gerektiren işlemler olduğu için gerçekten başarılı klinikler fiyatlandırmalarını buna göre yapmaktadır. Saç ekimi yaptırmadan önce birden fazla saç ekim merkezi ile görüşerek farklı fiyatlar almalısınız. Bu sayede klinik araştırması da yapmış olursunuz.

  • Maya Estetik Centrium kliniğinde saç ekim fiyatları ise 10.000 TL ile 18.000 TL arasındadır. Fiyatlar değişkenlik göstermektedir bu sebeple saç ekim fiyatları için klinik ile iletişime geçmeniz önerilmektedir.

İstanbul’daki En İyi Saç Ekim Merkezleri ve Saç Ektirme Fiyatları

Maya Estetik Centrium Saç Ekim Merkezi Yorumları

Klinik seçmeden önce fiyat araştırması yapmak kadar, kliniğin diğer özelliklerine de dikkat etmek gerekmektedir. Bu özelliklere, kullanılan aletler, uzman kadro, tedavi sonrası hizmet, işlemin gerçekleştiği hastane vb. örnek verilebilir. Özellikle Google üzerinde saç ekim merkezleri ile ilgili yazılan yorumları okumak, birçok kliniği elemenize yardımcı olabilir.

  • Maya Estetik Centrium Saç Ekimi Yorumları; Maya Estetik Centrium Google üzerinde 4.0 puan almıştır. Genel saç ekimi merkezleri puanları arasında bu puan düşük bir puandır. Ancak yorumların bir kısmı olumludur.

Sayfamızdaki içeriklerin hiçbirisi tanı, tedavi ve öneri yerine geçmez. Her türlü teşhis ve tedavi için hekiminize başvurun. Uzman hekim tarafından muayene edilmeniz önerilir. Her türlü öneri, şikayet ve talepler için e posta adresimizi kullanabilirsiniz, memurhaberci1@gmail.com

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

  1. Mrb,
    Saç ektirmek önümüzde ay size gelmek istiyorum, bana lütfen fiyati ve yaptiğiniz işin garantisini verebiliyormusunuz,Tsk
    Sayğilar

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?