NeoHair Saç Ekim / Protez Saç Merkezi Yorum ve Fiyatları

Bu yazımızda sizlere NeoHair saç ekim /saç protezi yorumları ve fiyatları hakkında bilgi vereceğiz.

Türkiye’nin En İyi 10 Saç Ekimi Merkezi Ve 2021 Güncel Fiyatlar

 

NeoHair Saç Ekim/Protez Saç Merkezi Hakkında;

NeoHair Saç Ekim/Protez Saç Merkezi, saç protezi alanındaki başarılı faaliyetlerini yürütmeye yıllardır devam etmektedir. Saç protezi yöntemleri her hastanın özel ihtiyaçlarına göre klinikte şekillendirilir. Hasta güvenliğini sağlamak için tüm uygulamalar ve tedaviler steril bir medikal ortamda gerçekleştirilir.

  • NeoHair, diğer protez saç markalarına göre protezlerinde farklı bir altyapıya sahiptir
  • NeoHair, saç protezi yanında saç bakım ürünleri de üretmektedir.
  • Merkez yaklaşık olarak 20 yıllık tecrübeye sahiptir.

NeoHair Saç Ekim/Protez Saç Merkezi Fiyatları

Saç protezi maliyeti, saç ekiminde de olduğu gibi klinikten kliniğe değişir. Başarılı kliniklerde, bu maliyetler daha yüksektir. Ancak bir kliniği değerlendirirken kliniğin fiyatından çok kalitesine ve deneyimine bakılmalıdır. Saç ekimi operasyonları, detaylara titizlikle dikkat edilmesi gereken zorlu ve zaman alıcı işlemlerdir.

  • NeoHair Saç Ekim/Protez Merkezi fiyatları ise 5.000 TL ile 10.000 TL arasındadır. Fiyatlar değişkenlik göstermektedir bu sebeple saç ekim fiyatları için klinik ile iletişime geçmeniz önerilmektedir.

İstanbul’daki En İyi Saç Ekim Merkezleri ve Saç Ektirme Fiyatları

NeoHair Saç Ekim/Protez Saç Merkezi Yorumları

Başarılı bir saç ekim merkezini ancak birkaç konsültasyon randevusu ve çokça araştırma ile seçebilirsiniz. Araştırma yaparken kliniğin yorumlarına, resimlerine, sertifikalarına, doktorlarının özgeçmişine ve öncesi sonrası fotoğraflarına bakmanız önemlidir. Özellikle Google üzerindeki klinik yorumları, gerçek hastalar tarafından yazıldığı için oldukça değerlidir. Bu yorumlar klinik başarısı hakkında size genel bir bilgi sağlayacaktır.

  • NeoHair Saç Ekim/Protez Merkezi Yorumları; NeoHair’in güncel Google yorum puanlaması 4.5’tir. NeoHair saç ekim sonuçları ve yorumları genel olarak olumludur ancak arada birkaç olumsuz yorum da yer almaktadır.

Sayfamızdaki içeriklerin hiçbirisi tanı, tedavi ve öneri yerine geçmez. Her türlü teşhis ve tedavi için hekiminize başvurun. Uzman hekim tarafından muayene edilmeniz önerilir. Her türlü öneri, şikayet ve talepler için e posta adresimizi kullanabilirsiniz, memurhaberci1@gmail.com

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?