Arenamed Saç Ekim Merkezi Yorum ve Fiyatları

Bu yazımızda sizlere Serkan Aydın, Arenamed saç ekimi yorumları ve fiyatları hakkında bilgi vereceğiz.

Türkiye’nin En İyi 10 Saç Ekimi Merkezi Ve 2021 Güncel Fiyatlar

Dr. Serkan Aydın ve Arenamed Hakkında;

Arenamed, birçok tanınmış kişinin saçına dokunan bir marka olarak öne çıkıyor. İstanbul’da hem yurtiçi hem de yurtdışı müşterilerine hizmet veren saç ekim kliniğinin çok sayıda potansiyel müşterisi bulunmaktadır. Klinik neredeyse on yıldır faaliyettedir ve yalnızca FUE prosedürünü kullanmaktadır.

  • Saç ekim merkezinin kesintisiz hizmeti nedeniyle hastalar diledikleri zaman Arenamed saç ekim tesisine ulaşabilir.
  • 2015 yılında Serkan Aydın Dünyanın En İyi Saç Ekim Uzmanı seçilmiştir.
  • Saç görüntülerinizi Whatsapp üzerinden Arenamed’e göndermeniz, yaptırabileceğiniz olası saç ekimi işlemi hakkında temel bilgilere sahip olmanızı sağlayacaktır.

Arenamed Saç Ekim Merkezi Fiyatları

Hastanın ne kadar çok saç kaybı varsa, saç ekimi fiyatı da aynı oranda artacaktır. Ancak saç ekimi fiyatlarını etkileyen tek faktör saç yoğunluğu değildir. Uygulanacak işlem, seçilen klinik ve doktorlar fiyat değişikliğinde önemli rol oynar.

  • Arenaned kliniğinde saç ekim fiyatları ise 6.000 TL ile 9.000 TL arasındadır. Fiyatlar değişkenlik göstermektedir bu sebeple saç ekim fiyatları için klinik ile iletişime geçmeniz önerilmektedir.

İstanbul’daki En İyi Saç Ekim Merkezleri ve Saç Ektirme Fiyatları

 

Arenamed Saç Ekim Merkezi Yorumları

Saç ekim işlemleri son zamanlarda oldukça popüler hale gelmiştir. Bu popülerlik beraberinde birçok hastayı ve hasta yorumunu getirmiştir. Saç ekimi yaptırmayı düşünen kişiler için bu bir avantajdır. Google üzerinde birçok hasta yorumuna ulaşılabildiği gibi, klinikler ile ilgili genel bir puanlamaya da ulaşılabilir.

  • Arenamed Saç Ekimi Yorumları; kliniğin güncel Google yorum puanlaması 4.4’tür. Klinik yorumları çoğunlukla olumlu olsa da olumsuz yorumlar da gözden kaçmamaktadır. Kliniği seçerken bu olumsuz yorumlara dikkat edilmelidir.

Sayfamızdaki içeriklerin hiçbirisi tanı, tedavi ve öneri yerine geçmez. Her türlü teşhis ve tedavi için hekiminize başvurun. Uzman hekim tarafından muayene edilmeniz önerilir. Her türlü öneri, şikayet ve talepler için e posta adresimizi kullanabilirsiniz, memurhaberci1@gmail.com

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?