Transmed Klinik Saç Ekim Merkezi Yorum ve Fiyatları

Bu yazıda sizlere Dr. Melika Külahçı Kimdir, Transmed Klinik saç ekimi yorumları ve fiyatları hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

Türkiye’nin En İyi 10 Saç Ekimi Merkezi Ve 2021 Güncel Fiyatlar

 

Transmed Klinik Hakkında

Dr. Melike Külahçı, Transmed’i kurduktan sonra saç ekimi alanında birçok başarıya imza attı. Örneğin, kliniğin Mega Mix Grafting prosedürü birçok uluslararası konferansta sunuldu ve yaygın bir beğeni topladı. Nitelikli çalışanlar tarafından hastane ortamında hijyenik koşullarda verilen hizmet sonucunda hastalar tam bir memnuniyetle işlemlerini tamamlarlar.

  • Melike Külahçı Bağımsız Saç Restorasyonu Koalisyonuna kabul alan ilk Türk doktordur.
  • Melike Kulakçı yurtdışında aldığı eğitimleri Türkiye’ye taşımıştır.
  • Klinikte çalışan doktorların 20 yılı aşkın saç ekim tecrübesi vardır.

Transmed Klinik Saç Ekim Merkezi Fiyatları

Saç ekimi fiyatları ekilecek greft miktarına ve ekilecek saçın yoğunluğuna göre belirlenir. Fiyat aynı zamanda klinikten kliniğe de değişmektedir. Saç ekimi yaptırmadan önce, en uygun fiyatlı seçeneği bulmak için birkaç farklı saç ekim merkeziyle iletişime geçmek faydalı olabilir.

  • Transmed kliniğinde saç ekim fiyatları ise 6.000 ile 10.000 TL arasındadır. Fiyatlar değişiklik gösterir, bu nedenle saç ekimi maliyetleri tesisle birlikte değerlendirilmelidir. (Google snippet)

İstanbul’daki En İyi Saç Ekim Merkezleri ve Saç Ektirme Fiyatları

Transmed Klinik Saç Ekim Merkezi Yorumları

Saç ekimi merkezleri ile ilgili birçok yorum, internet üzerinden bulunabilir. Çoğu hasta saç ekimi tecrübelerini diğer hastalara yardımcı olmak amacıyla internet üzerinden paylaşmaktadır. Bu paylaşımlar oldukça faydalıdır. Bir klinik ya da doktor seçmeden önce mutlaka Google yorumlarına bakarak karar verilmelidir.

  • Transmed Clinic Saç Ekimi Yorumları; klinik Google incelemelerinde 4,5 yıldız almıştır. Bu da klinik hakkında bazı olumsuz yorumların olduğunu göstermektedir. Bu yorumların dışında Transmed Klinik saç ekim sonuçları ve yorumları çok iyidir.

Sayfamızdaki içeriklerin hiçbirisi tanı, tedavi ve öneri yerine geçmez. Her türlü teşhis ve tedavi için hekiminize başvurun. Uzman hekim tarafından muayene edilmeniz önerilir. Her türlü öneri, şikayet ve talepler için e posta adresimizi kullanabilirsiniz, memurhaberci1@gmail.com

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?