İstanbul’da En Ucuz Ve En Uygun Saç Ekimi

Türkiye, saç ekim teknolojileri ve hizmetleri alanında kendini dünya çapında kanıtlamış olan ülkelerden bir tanesidir. İstanbul da, bu hizmetlerin çok sayıda klinik tarafından hareketli bir pazar dahilinde verildiği en popüler kent olarak gösterilebilir. Dolayısıyla hem Türkiye içinden hem de yurtdışından saç ekim amacı ile klinik araştırmasına giren pek çok kişi, en uygun fiyatları bulabilmek adına İstanbul’u tercih ediyor. Farklı saç ekim klinikleri arasındaki rekabet, hem fiyatların zamanla daha uygun hale gelmesini sağladı, hem de saç ekim hizmetlerinde teknolojik açıdan ve hizmet kalitesi açısından belirli bir standardın yakalanmasını zorunlu hale getirdi. Bu kapsamda, bugün sizinle birlikte İstanbul’da en ucuz ve en uygun saç ekimi alternatiflerini inceleyeceğiz.

Türkiye’nin En İyi 10 Saç Ekimi Merkezi Ve 2021 Güncel Fiyatlar

Sizinle paylaşacağımız saç ekim kliniklerinin tamamı, kendi alanında başarılı, müşteri memnuniyet oranları yüksek olan, fiyat-performans hizmeti almak isteyenlere hitap eden saç ekim merkezleridir.

 

Neopital Saç Ekimi & Estetik

Son derece uygun fiyatlı hizmet sağlamasına rağmen müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmayı başaran bir başka klinikten söz edelim. Neopital Saç Ekimi merkezi, saç ekimi, vücut estetiği, yüz estetiği gibi birbirinden farklı alanlarda hizmet sağlayan uzmanları bünyesinde barındırmakta ve saç ekimi hizmeti dahilinde FUE, DHI, uzun saç ekimi gibi çok sayıda yöntemi alternatif olarak sunmaktadır.

Neopital Saç Ekimi Kliniği fiyatları 4.000 TL ile 8 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Şu ana kadar gerçekleştirilen yaklaşık 5500 saç ekim tedavisinde maksimum başarıyı gösteren klinik, yurtdışından gelen bireyler tarafından da tercih ediliyor.

İstanbul’da En Ucuz Ve En Uygun Saç Ekimi

Acıbadem Hastanesi Saç Ekimi

Pek çok birey, saç ekim tecrübesini özel bir klinikte yaşamak yerine hastane ortamında yaşamayı tercih ediyor. Dolayısıyla doğrudan bir hastane tarafından sunulan saç ekim hizmetleri de sıklıkla tercih edilmektedir. Acıbadem Hastanesinde Saç Ekimi hizmeti alırken FUE (Foliküler Ünite Transplantasyonu)  ya da FUT (Foliküler Ünite Ekstraksiyonu) yöntemlerinden yararlanabilirsiniz. Hastanede saç ekimi biriminde görevli olan doktorlar Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi alanında uzman olan Dr. Abdullah Etöz ve Dr. Nezail Demirciler.

Acıbadem Hastanesi saç ekim fiyatları da, yaklaşık olarak 5000 TL’den başlamaktadır. Elbette öncesinde gerçekleşecek saç muayenesi ile birlikte ödemeniz gereken miktar hakkında daha net bir fikir sahibi olabilirsiniz.

Esteworld Saç Ekim merkezi

Hem medikal cerrahi hem de sağlık turizmi alanında gelişmiş ve yüksek teknolojik araçlarla sunulan hizmetleri sağlayan Esteword Saç ekim Merkezi, Bahçelievler bölgesinde bulunmaktadır. Saç ekim merkezinde kullanılabilen yöntemler FUE ve DHI gibi temel yöntemler ile sınırlı da değil. Yalnızca çok yüksek teknolojilere sahip olan merkezlerde bulunan robotik saç ekimi ya da sedasyonlu saç ekimi yöntemleri de klinikte sunulmaktadır.

Çok sayıda doktorun hizmet sağladığı Esteworld saç ekim merkezinde estetik cerrahi ve vücut şekillendirme alanında da muayene olabilir ve hayallerinizdeki görüntüye kavuşabilirsiniz. Saç Ekim Merkezinde aktif olarak hizmet sağlayan ve hasta kabul eden 14 farklı doktor bulunmaktadır. Doktorların tümü kendi alanında deneyimli ve uzman tıbbi görevlilerdir. Daha fazla bilgi almak için saç ekim merkezinde muayene olabilir ve süreci doktorunuz ile birlikte planlayabilirsiniz.

Esteworld saç ekim merkezinde fiyatlar 4500 ile 5000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Uygun fiyatlarına rağmen saç ekim merkezinin sunduğu memnuniyet oranı son derece yüksektir. Burada hizmet alırken yüksek kalite standartlarından yararlandığınızı ve hijyenik bir ortamda sağlıklı bir süreç yönetildiğini hemen fark edeceksiniz.

İstanbul’da En Ucuz Ve En Uygun Saç Ekimi Neye Göre Seçilmeli?

En uygun fiyatlı saç ekim prosedürü için bile ciddi oranda bir bütçe ayırmanız gerekmekte. Dolayısıyla uygun fiyatlı bir kliniği seçerek daha sonra başarısız sonuçlar elde etmek, ciddi oranda zarar etmenize ve yeniden saç ekim hizmeti almak istemenize sebep olacaktır. Bu yüzden İstanbul’da En Ucuz Ve En Uygun Saç Ekimi araştırmalarınızda, bulduğunuz saç ekim kliniklerinin uygun fiyatlı hizmeti kaliteli şekilde sağladığından emin olmalısınız. Bundan emin olabilmek adına, çalışan doktorların eğitimine, kliniğin şartlarına, başarı oranına, size hizmet verecek doktora ekstra dikkat edin ve internet üzerinde klinik hakkındaki yorumları inceleyin. Bunların yanı sıra, saç ekim prosedüründen önce, sürecin nasıl işleyeceği ile ilgili doktorunuzdan ya da klinik yetkililerinden detaylı, adım adım hazırlanmış bir yönerge de talep edebilirsiniz. Kliniğe ödeyeceğiniz para karşılığında hangi hizmetlerin size sunulacağını, hangileri için ise ek ücret gerekeceğini de öğrenmeyi unutmayın.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?