İstanbul Avrupa Yakası En İyi Saç Ekim Merkezleri

İstanbul, dünya çapında saç ekim hizmetleri için en çok tercih edilen merkezlerden bir tanesidir. Dünya çapında en kaliteli saç ekim metodlarının başarılı bir şekilde uygulandığı bölgede saç ekim fiyatları, Avrupa ve Amerika gibi bölgelerdeki fiyatlardan 5 kat kadar daha uygun olabilmektedir. İstanbul’un Avrupa yakası en iyi saç ekim merkezlerini arıyorsanız ve saç ekim sürecinizi profesyonellere emanet etmek istiyorsanız, kesinlikle doğru yerdesiniz. Yazının devamında sizinle birlikte 5 farklı popüler ve müşteri memnuniyeti açısından yüksek puanlı saç ekim merkezini inceleyecek, bu saç ekim merkezlerindeki hizmetlerin ortalama fiyatlarını birbirleri ile kıyaslayacağız. Dilerseniz başlayalım.

Neopital Klinik

İstanbul’un Bahçelievler bölgesinde bulunan Neopital Klinik, FUE saç ekimi, DHI saç ekimi, traşsız saç ekimi, sakal ekimi, bıyık ekimi gibi birbirinden farklı yöntemler konusunda uzmanlaşmış profesyonellerle çalışmaktadır. Saç ekiminde en yüksek yoğunluğu ve doğallığı hedefleyen Neopital Klinik, hastane şartları altında yüksek teknolojik araçlar ile saç ekimi hastalarına hizmet vermektedir. Başarısız saç ekimi sonucuna rastlanmayan klinikte yurt dışı ve yurt içinden çok fazla kişi saç ekimi yaptırmıştır. Kişiye özel ön saç tasarımları deneyimin verdiği uzmanlık ile saç ekim süreci sonucunda başarıyı garantilemektedir.

Neopital Klinik’te saç ekimi fiyatları, en güncel 2022 araştırmalara göre 5000 TL ile 9 bin TL arasında değişim göstermektedir. Saçın mevcut durumu, ulaşılması istenen görüntü ve greft sayısına bağlı olarak saç ekim hizmeti fiyatlarında değişiklik olabilmektedir. Kişiselleştirilmiş hizmet politikası gereğince, yapılan incelemeler ve hastanın beklentileri çerçevesinde en doğru saç ekim yöntemi süreç içerisinde uygulanmaktadır. Neopital Klinik’te kendinizi güvende hissedebilirsiniz.

Dr Serkan Aygın

İstanbul’un Şişli bölgesinde hem yerli hem de yabancı hastalara hizmet veren Dr. Serkan Aygın, 24 yıllık bir saç ekim tecrübesine sahiptir. Bu durum, özellikle başarı ve alanda uzmanlığı önemseyen bireyler için mükemmel bir avantaj haline gelmektedir. Klinikte hizmet alırken  saç ekimi, Safir FUE Saç Ekimi, DHI Saç ekimi, Soft FUE Saç Ekimi gibi farklı metodlardan yararlanmanız mümkündür. Bunların yanı sıra Sakal Ekimi, Kaş Ekimi gibi farklı estetik ve acısız operasyonlar da sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir ve son derece başarılı sonuçlar vaat edilmektedir. Saç mezoterapisi de, İstanbul’da görece daha az klinikte bulabileceğiniz kapsamlı hizmetlerden bir tanesidir. 1996 yılından beri spesifik olarak saç ekimi alanında hizmet veren dünyaca bilinen Dr. Serkan Aygın’ın kliniğinde saçlarınız emin ellerde.

Neredeyse yüzde yüz müşteri memnuniyet oranına sahip olan Dr. Serkan Aygın’ın profesyonel kliniğinde saç ekimi hizmeti almak için yaklaşık olarak 2000 ile 3500 Dolar arasında bir ücreti gözden çıkarmanız gerekiyor. Saç ekiminde kesin sonuç bekleyenler genellikle bu kliniği tercih ediyor.

Cosmedica

On yılık deneyimli kadrosu ile saç ekimi sürecinden profesyonellik talep edenlere hitap eden Cosmedica, 20.000’den fazla başarılı saç ekimi operasyon sonucuna sahiptir. Özellikle FUE saç ekimi konusunda uzmanlaşmış olan ekip, hastalarına ücretsiz muayene seçeneği sunmaktadır. Daha ince safir bıçakların FUE saç ekimi sürecinde kullanımı, yan etkileri minimize ederken, saç ekim sonuçlarının daha yüksek oranda başarı elde etmesini de olanaklı kulmaktadır. Ayrıca saç tellerinin keildikten sonra korunmasını sağlayan yüksek teknolojiye sahip implanterler de, Cosmedica’nın her zaman yüksek müşteri memnuniyetini elde etmesine olanak tanımaktadır. İstanbul’un Küçükçekmece bölgesinde bulunan bu saç ekim merkezini siz de tercih edebilirsiniz.

Cosmetica Saç Ekim Merkezinde yüksek teknolojik araçlarla verilen müşteri memnuniyet garantili hizmetten yararlanabilmek için, yaklaşık olarak 1850 Euro ile 1950 Euro arasında bir bütçe ayırmanız gerekecektir. Bu ücret aynı zamanda yabancı müşteriler için konaklama gibi ekstra seçeneklerle daha kapsamlı bir paketi sağlamak amacı ile artabilmektedir. Yalnızca saç ekimi için ise ortalama fiyat bu civardadır.

Dr Cinik saç ekim merkezi

İstanbul’da hizmet veren ve maksimum müşteri memnuniyeti puanlarına sahip olan bir başka saç ekim merkezi, Dr. Cinik’in kliniğidir. Dr. Emrah Cinik, Fue saç ekimi, DHI saç ekimi, sakal ve bıyık ekimi gibi pek çok konuda uzmanlaşmıştır. Fue saç ekiminin en yüksek verim ile gerçekleştirilmesi ve en az yan etkiye sebep olması amacı ile saç ekim sürecinde ultra teknolojik safir bıçaklar kullanılmaktadır. Ayrıca, hem kadın hem de erkekler için sunulan kaş ekimi hizmeti de, kliniğin en çok istek alan hizmetleri arasında gösterilebilir. Dr.Cinik’ten randevu almak için resmi internet sitesini ziyaret edebilir ya da internet üzerindeki çeşitli doktor randevu platformlarını kullanabilirsiniz.

Dr. Cinik Saç Ekim Merkezinde saç ekim fiyatları uygulanacak yöntem ve saçınızın mevcut durumuna göre değişiklik gösterebilir. Fiyatlar değişkenlik gösterebilmektedir, genellikle 1500 Euro ile 4000 Euro arasındadır. Kesin bir fiyat alabilmek için muayene olmanız ve tedevi çizelgesi belirlemeniz tavsiye edilir.

Esteworld Saç Ekim merkezi

Esteworld saç ekim merkezi, medikal cerrahi alanında verdiği hizmetlerin yanı sıra sağlık turizmi konusunda da kendini geliştirmiş olan kliniklerden bir tanesidir. Klinikte Vıp saç ekim hizmeti, FUE saç ekimi, DHI saç ekimi gibi klasik hizmetlerin yanı sıra; robotik saç ekimi ve sedasyonlu saç ekimi gibi daha gelişmiş yöntemlerin kullanıldığı hizmetlerin de alınması mümkündür. Saç ekiminin yanında her türlü plastik estetik cerrahi alanında da hizmet veren klinik, uzman bir kadrodan oluşmaktadır ve kadroyu oluşturan her bir doktorun bu alandaki deneyimi hastalara güven vermektedir. Esteworld saç ekim merkezinde tam 14 farklı uzmandan oluşan tıbbi kadro, farklı tedavi yöntemleri kullanılarak elde edilebilecek en iyi sonuçlar için çalışmalarını sürdürmektedirler.

Avrupa yakası en iyi saç ekim kliniklerinden biri olan Esteworld saç ekim merkezinde yüksek müşteri memnuniyeti garantili bir hizmet almak için ayırmanız gereken bütçe 5000 TL ile 8000 TL arasında değişiklik gösterebilir. Farklı estetik cerrahi hizmetlerinin fiyatları hakkında da bilgi almak ve randevu oluşturmak için kliniğin resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Avrupa Yakası En İyi Saç Ekim Kliniği Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

En iyi saç ekimi kliniğini seçerken,

  • Klinik hakkında farklı internet platformlarında bulunan dönüşlere ve şikayetlere,
  • Bilgi ve araştırma sırasında sizlere sunduğu bilgilere,
  • Doğru bilgi verip vermediklerine,
  • Klinikte kullanılan farklı saç ekimi yöntemlerine,
  • Kliniğin bu yöntemler için talep ettiği fiyatlara,
  • Kliniğin belirttiği fiyatlara dahil ettiği hizmet paketlerine,
  • Günde kaç saç ekimi yapıp bir kişiye ne kadar vakit ayırdıklarına,
  • Size ve kafa derinize özel olarak yapılacak işlem ve planlamalara dikkat etmeniz gerekmektedir.

Yukarıdaki faktörlerin tamamı, alacağınız saç ekim hizmetinin yüksek kaliteli olmasını sağlayacak ve elde edeceğiniz sonuçların sizi memnun etmesine yardımcı olacaktır. İnternet üzerinde yüksek müşteri memnuniyet oranlarına sahip olan Avrupa yakası en saç ekim klinikleri seçtikten sonra kliniklerle doğrudan görüşerek nasıl bir operasyon süreci yürütüleceğini de sormayı ve bu konuda detaylı bilgi almayı unutmayın.

Yazın Saç Ekimi

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?