İzmir’deki En İyi Saç Ekim Merkezleri!

İzmir’deki En İyi Saç Ekim Merkezleri!

Türkiye, saç ekimi hizmetinin en yüksek kaliteli materyaller ile sunulduğu ülkelerden biri olarak, yerli ve yabancı pek çok bireyin yararlandığı kliniklere ev sahipliği yapmaktadır. Özellikle İstanbul ve İzmir gibi turistik bölgeler, turistlerin saç ekim süreçleri ile tatil dönemlerini bir araya getirerek gerçekleştirmek istedikleri tedaviler için tercih ediliyor. İzmir’deki saç ekim merkezlerinde saç ekim tedavisi, genellikle İstanbul’dakilerden daha uygun fiyatlı olarak sunulmaktadır.

İzmir saç ekim merkezleri fiyatları 4.000 TL ile 12.000 – 13.000 TL arasında değişiklik gösterebilmektedir. Tercih edeceğiniz tedavi merkezleri arasında özel hastaneler ya da ünlü doktorların şahsi profesyonel klinikleri olabilir. Her iki durumda da, size hizmet verecek olan doktorun deneyimi, tercih ettiğiniz kurumun hizmet geçmişi, kuruma ait olan ve hizmet verilebilirliği ifade eden sertifikalar önemli faktörler olacaktır. İşte İzmir’deki en iyi saç ekim merkezleri!

1. İzmir En İyi Saç Ekim Merkezleri: Özel MediSistem Polikliniği

Özel Medisistem Polikliniği, İzmir’de en çok tercih edilen kliniklerden biridir. FDA tarafından onaylanmış yüksek teknolojiye sahip olan araçlar ile saç ekim hizmeti almak isteyenler, sıklıkla bu kliniği tercih etmektedirler. Medisistem Polikliniği, saç ekim sürecini 3 temel aşamada gerçekleştirmekte, bu sayede bütünsel bir tedavinin mümkün olmasını sağlamaktadır. Bu üç aşama şu şekilde sıralanabilir:

  • Adım 1 Araştırma, İnceleme: Saç dökülmesi problemi dolayısıyla saç ekim tedavisine karar veren biri, mutlaka bir uzman görüşü ve incelemesine ihtiyaç duyar. Saç dökülmesinin sebebi olarak sağlayabilecek hormonal, biyolojik ve kalıtsal faktörlerin belirlenmesi, hangi saç ekimi tedavisinin size daha uygun olacağına karar verilmesi için de son derece önemlidir.
  • Adım 2 Saç Dökülmesi Medikal Tedavisi: Saç dökülmesini durdurabilmek ve saç derinizi daha sağlıklı hale getirmek adına tamamen bilimsel yöntemler çerçevesinde oluşturulmuş tedavi uygulanır. Bu tedavi, genel saç sağlığınızı en iyi haline getirebilmek adına ve saç ekimi sürecinden maksimum verimi almanız adına önemlidir.
  • Adım 3 Fue Saç Ekimi: İlk iki aşamadan sonra, asıl tedavi sürecine başlanır. Günümüzde en gelişmiş ekipmanlarla uygulanan en modern saç ekimi yöntemi FUE saç ekimi yöntemi olarak bilinmektedir. Alsancak’ta hizmet veren Özel Medisistem Polikliniği de FUE saç ekimi hizmetini, Sağlık Bakanlığı tarafından sertifika ile onaylanmış hizmet kalitesi çerçevesinde vermektedir.

 

2.İzmir En İyi Saç Ekim Merkezleri :HRC Saç Ekim Merkezi

Deneyim sizin için bir kliniğe güvenmenin ilk faktörü ise, HRC Saç Ekim Merkezi doğru bir tercih olacaktır. 1997 yılından beri saç ekimi alanında en güncel teknolojik yöntemlerle hizmet sunan bu klinik, protez saç, saç bakımı, saç muayenesi, FUE saç ekimi tedavisi, mezoterapi, lazer terapi alanlarında hizmet vermektedir. FUE saç ekim hizmetini verirken, HRC saç ekim merkezi, mikro tedavi yöntemini kullanmaktadır. Gelişmiş FUE PLUS microgreft yöntemi ile, yalnızca  0.6-0.8 mm kalınlığındaki döner şekilde hareket eden delikli bıçaklar, saç tellerinin en kalıcı ve sağlıklı şekilde kafa derisine yerleştirilmesine olanak tanımaktadır.

Tamamen ağrısız bir şekilde saç ekim sürecini yürütmek konusunda garanti veren HRC saç ekim merkezi, aynı zamanda tıbbi olanakların el verdiği ölçüde, bu tedavi süresini minimize eder. Uzman ve deneyimli kadrosu ile hizmet veren HRC saç ekim merkezi, yaklaşık olarak 3-5 bin Grefts’lik bir saç ekimini 6 ile 8 saat içerisinde gerçekleştirir. Daha sonra ise belli aralıklarla gereken saç bakımları ücretsiz olarak hastalara sunulur. HRC Saç ekim merkezi İzmir’de En iyi saç ekim merkezleri arasında yer alıyor.

 

3.     Özel Likya Saç Ekimi Merkezi

Hem estetik cerrahi ve epilasyon alanında hizmet veren, hem de en gelişmiş teknikler ile uzun süredir saç ekim alanında mükemmel sonuçlar yaratan bir merkezde tedavi olmak ister misiniz? O halde Özel Likya Saç Ekimi Merkezi sizin için uygun olabilir. İzmir’de hizmet veren Özel Likya Saç Ekimi Merkezi, Likya Beauty Club adı ile farklı kozmetik işlemlerini de gerçekleştirmektedir. Klinik, 2008 yılından beri aktif olarak müşteri kabul etmektedir. 1000 metrekarelik oldukça geniş bir alana sahip olan güzellik ve estetik merkezi Likya, standart bir saç ekim paketini yaklaşık 5000 TL karşılığında sunuyor. Bu saç ekimi paketi dahilinde 4000 greft’lik işlem yapılıyor.

Özel Likya Saç Ekimi Merkezi, İzmir’in Alsancak bölgesinde hizmet vermektedir. Gelişmiş FUE saç ekimi tekniği ile hizmet almak ve yüksek teknolojiye sahip olan araçlar ile hijyenik bir süreç deneyimlemek için, siz de Likya Saç Ekim Merkezini tercih edebilirsiniz.

4.     Rota Saç Ekim Merkezi

Rota Life Estetik adı ile hizmet veren Rota Saç Ekim Merkezi, aç Ekimi, Sakal & Bıyık Ekimi, Kaş Ekimi, Yanlış Ekilmiş Saç Restorasyonu, Saç Dökülmesi Tedavisi, Güzellik Uygulamaları, Diyetisyen Desteği, Bölgesel İncelme, (Soğuk Lipoliz), Plastik Cerrahi, ve Ameliyatsız Hemoroit gibi pek çok alanda kendi alanında uzman hekimler ile hizmet vermektedir. FUE saç ekimi yöntemi ile saç görüntünüzü dönüştürmek ve daha sağlıklı bir saç yapısına kavuşmak istiyorsanız, örnek tedavi fotoğrafları için Rıta Saç Ekim Merkezi’nin resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Dikişsiz bir şekilde ve lokal anestezi yöntemi ile uygulanan FUE saç ekimi, acı veya ağrı hissetmenizi engeller.

Rota Saç Ekim Merkezinde kişilerin ekilecek olan saçları göğüs bölgesi gibi noktalardan ya da sakal kıllarından elde edilmektedir. Bu sayede en gerçekçi ve estetik saç görünümü ortaya çıkarmak mümkün hale gelmektedir. Saç ekimi konusunda deneyimli ve uzman, kurumsal bir merkezden hizmet almak istiyorsanız, Rota Saç Ekim Merkezi sizin için iyi bir tercih olacaktır. Çünkü bu merkez, Antalya ve İstanbul’da da şubelere sahiptir ve kurumsal bir şekilde çalışmaktadır. Kurum, yurt dışından da müşteri kabul etmekte ve gelişmiş turistik seçenekleri müşterilerine sunmaktadır.

5.     Shora Saç Ekim Merkezi

İzmir’in Konak bölgesindeki Shore Saç Ekim Merkezi, kişiye özel ücretlendirme sistemi dolayısıyla pek çok kişi tarafından tercih ediliyor. Saç ekim süreci öncesinde gerçekleşen muayenede, ihtiyacınız olan greft sayısı ve saç ekim sürecinin zorluğu, kişisel durumunuza göre belirleniyor. Ücret de bu durum çerçevesinde oluşturuluyor. Pek çok kişi gibi siz de kişiselleştirilmiş bir tedavi süreci deneyimlemek için Shora Saç Ekim Merkezi’ni tercih edebilirsiniz. Burada hizmet alırken lüks bir ortamdan ve hijyenik araçlardan faydalandığınızı hissedeceksiniz. Shora, İzmir’in Hatay bölgesinde yer almaktadır. Özellikle yurt dışından gelen pek çok birey, sıklıkla Shora’yı tercih etmektedir.

Siz de saç ekim sürecini hijyenik, garantili ve yüksek verim sağlayacak bir şekilde deneyimlemek istiyorsanız, İzmir’deki en yüksek kullanıcı puanlarına sahip olan, profesyonel kliniklerden hizmet almalısınız.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?