Ankarada En İyi Saç Ekim Doktoru

Türkiye, saç ekimi alanında hem yurt içinden hem de yurt dışından çok sayıda hastaya hizmet vermektedir. Saç ekim gereçlerinin satın alınması sürecindeki kur farkları ve iş gücü değerinin farkı sebebiyle, Türkiye’de saç ekimi, yurt dışında olduğundan çok daha uygun fiyatlarla kaliteli bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Ankarada en iyi saç ekim doktoru arayışında olanlar için detaylı bir içerik hazırladık. Her bir doktorun hizmet verdiği klinik içerisinde yaklaşık ne kadar bir bütçe ile tedavi olabileceğinizi de yazıya eklemeye özen gösterdik. Başkentte saç ekim hizmeti alarak hayalindeki görüntüye kavuşmak isteyenler, Ankara’daki prestijli ve yüksek müşteri memnuniyet oranlarına sahip saç ekim doktorlarını tercih edebilirler.

ankarada en iyi saç ekim doktoru

1.      Op. Dr. Okan Özgür ÖZTURAN

Naturel Hair Saç Ekim Merkezi’nde hizmet veren Op. Dr. Okan Özgür Özturan, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. FUT Saç Ekimi, FUE Saç Ekimi ve DHI Saç Ekimi alanlarında hastalarına hizmet veren Dr. Özturan’a, profesyonel bir tıbbi ekip eşlik etmektedir. Klinik, hem Türkiye’den, hem de Almanya, Fransa gibi Avrupa ülkelerinden sürekli olarak hasta kabul etmekte ve bu sayede sağlık turizmine katkıda bulunmaktadır. Saç ekiminin yanı sıra, kaş ekimi ve sakal ekimi gibi hizmetler de, bu klinikte sunulan hizmetler arasındadır. Plastik ve estetik cerrahi uzmanı ünvanına sahip olan Okan Özgür Özturan ile birlikte, yine aynı ünvana sahip Op. Dr. M. Özer Kobak da Natural Hair Saç Ekim Merkezinde hizmet vermektedir.

Op. Dr. Okan Özgür Özturan saç ekim fiyatları 5 bin TL ile 8 bin TL arasında değişiklik göstermektedir. Saçınızın mevcut durumu ve ihtiyaç duyduğunuz greft sayısına göre fiyatta da değişiklik olabilir.

2.      Dr. Muhammet Özgehan

Üst düzey standartlarda lüks bir saç ekim hizmeti almak ve bu sayede en iyi sonuçlara sahip olmak istiyorsanız, Dr. Muhammet Özgehan’ın Tripaesthetic Saç Ekim Merkezi’ni tercih edebilirsiniz. Klinikte fiyatlar Türkiye ortalamasına göre biraz yüksek olsa da, alacağınız sonuçlar buna değeceğini gösterecek. Tedavi öncesinde gerçekleşmesi gereken muayene ve saç analizi ücretsiz olarak gerçekleşmektedir. Bu hizmetler de doğrudan Dr. Muhammet Özgehan tarafından verilmektedir. Elbette kan tahlili sonuçları da bu noktada son derece önemli olacaktır. Belirli rahatsızlıklara sahip olan bireylerin saç ekimi işlemi yaptırması tıbbi sebeplerden dolayı mümkün değildir.

Dr. Muhammet Özgehan saç ekimi fiyatları 7000 TL ile 15.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Kaş ekimi ya da sakal ekimi gibi ekstra hizmetler ile ilgili de bilgi almak için klinik ile iletişime geçebilirsiniz.

3.      Doç. Dr. Serdar Gökrem

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı ünvanına sahip olan Doktor Serdar Gökrem, Hacettepe Tıp Fakültesinde lisans eğitimi görmüştür. 2008 yılında FUE hakkında yayımladığı bilimsel makale, uluslararası alanda ilgi gören çalışmalar arasındadır. Doktorun pek çok bilimsel çalışma ve proje içerisinde olması, özellikle çağı yakalayan bir hizmet almak isteyenler için son derece iyi bir haber. Ankara International Saç Ekimi kliniğinde Doktor Serdar Gökrem hizmet vermektedir. Klinikte saç dökülmesi ile ilgili tedavilerin yanı sıra saç mezoterapisi ve saç ekimi hizmetleri de sağlanmaktadır.

Doç. Dr. Serdar Gökrem saç ekim fiyatları 5 bin TL ile 7 bin TL arasında değişim göstermektedir. Hangi yöntem ile saç ekim hizmeti almak istediğiniz ile ilgili doktorunuz ile görüşmeyi ve muayene olmayı unutmayın. Çankaya bölgesinde hizmet veren Gökrem’in kliniğini ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

4.   Dr. Özgür Öztan

Kliniğinde çalışma arkadaşları ile birlikte saç ekimi ve özellikle de FUE saç ekimi alanında mükemmel sonuçları elde eden Dr. Özgür Öztan, 2002 yılından beri hizmet vermektedir. Özel HLC Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Merkezi’nde de medikal direktörlük de yapan Dr. Özgür Öztan, dünyaca tanınmış Dr. Ray Woods gibi uzmanlardan ilham alarak kendini geliştirmiştir. Dünyadaki güncel saç ekim teknolıjisi gelişmelerini aktif olarak takip eden Öztan’ın bu duruşu, dünya standartlarında saç ekim sonuçlarının elde edilmesini sağlamıştır.

Prof. Dr. Özgür Öztan saç ekim fiyatları greft başına ortalama 2,5 Euro olarak belirlenmiştir. Kesin bir fiyat alabilmek adına doktorunuz ile birlikte, ihtiyaç duyduğunuz greft sayısını netleştirmeniz gerekmektedir. Ankara’da  Öztan’ın kliniğinde lüks ve hijyenik bir tedavi süreci deneyimleyeceksiniz.

5.      Op. Dr. Can İmdat ENGİN

Seçtiği saç ekim kliniğinin deneyimli ve köklü bir kurum olmasını önemseyenler, saç ekim tedavilerinin Op. Dr. Can İmdat Engin tarafından uygulandığı saç ekim kliniği Fehmi Armani’yi tercih edebilirler. Bu klinikte Op. Dr. Can İmdat Engin tarafından FUE, FUT ve DHI saç ekimi tekniklerinin tamamı uygulanmaktadır. Bütün bunların yanı sıra, genellikle kliniğin tercih ettiği yöntemin DHI olduğunu belirtmekte de fayda var. DHI yöntemi sayesinde yan etkileri minimize ederek acısız bir şekilde saç ekim sürecini tamamlayabilir ve iyileşme sürecinin de hızlı gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. 1998 yılında kurulan ve kurulduğu ilk günden bu yana 15.000’den fazla başarılı saç ekim hizmeti tecrübesine imza atan klinikte, emin ellerde olduğunuzu hissedeceksiniz.

Op. Dr. Can İmdat Engin saç ekim fiyatları ortalama 6.000 TL’den başlamaktadır. Tercih edeceğiniz saç ekim yöntemi ve bu saç ekim yöntemi çerçevesinde kullanılacak greft sayısına bağlı olarak fiyatta da değişiklik olabilir.

Ankarada En İyi Saç Ekim Doktoru Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Saç ekim hizmeti, bir kere alınması gereken ve en iyi sonuçları vererek görünümünüzü tamamen değiştirmesi gereken bir süreçtir. Dolayısıyla farklı Ankarada en iyi saç ekim doktoru seçeneklerinin hizmet ve kliniklerini incelerken doğru faktörler çerçevesinde bir karşılaştırma yapmanız gerekiyor. İşte gözden geçirebileceğiniz birkaç temel nokta:

  1. Doktorun şu ana kadarki saç ekimi tecrübesi
  2. Doktor ve doktorun hizmet verdiği klinik ile ilgili internetteki genel puan ve görüşler
  3. Doktorun hizmeti için talep ettiği ücret ve farklı ücretlerin karşılaştırılması
  4. Doktoru ücret çerçevesinde hizmete dahil ettiği ek süreçler (muayene, kan tahlili, saç ekimi sonrası bakımlar vs.)
  5. Doktorun saç ekim konusundaki iddiası ve vaatleri

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?