3 GB İnternet EBA Dışında Başka Alanda Kullanılabilecek mi?

Türk Telekom üst düzey Yöneticisi Ümit Önal: fiber yapı ve teknolojilerimizle Bakanlar Kurulu’nun aldığı Uzaktan Eğitim kararını desteklemeye hazırız. Türk Telekom’un mobil aboneleri, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından oluşturulan EBA online sosyal eğitim platformunun kullanımı için 3GB internet verecek.
3 GB internet Sadece EBA’DA kulanılabilecek.

Türk Telekom CEO’su Ümit Önal; altyapı ve teknoloji karar desteğinin, fiber ile kabineye her türlü online eğitim vermeye istekli olduklarını belirterek, “Türk Telekom mobil abonelerine; Milli Eğitim Bakanlığı tarafından oluşturulan online sosyal öğrenme platformunun EBA kullanımında hediye edilecek” dedi.

Türk Telekom CEO’su Ümit Önal, koronavirüsün dünya çapında etkilerini uzun süredir takip ettiklerini ve uzaktan eğitim konusunda kamu yetkilileriyle görüşerek birçok senaryo üzerinde çalıştıklarını söyledi.

“Mobil Abonelere 3 GB İnternet Verilecek”

Bakanlar Kurulu tarafından alınan Uzaktan Eğitim kararı ile fiber yapı ve teknolojilere her türlü desteği vermeye hazır olduklarını vurgulayan Önal, sözlerine şöyle devam etti:

“Türk Telekom olarak altyapı yatırımlarımızı sık sık kamuoyu ile paylaştık. Firmamız, çevrimiçi eğitimde yılların bilgi ve tecrübesine sahiptir. Fiber altyapısı, baz istasyonları, vitamin uygulaması ve deneyimli Sebit ekibi ile gerekli hazırlıkları yaptık. Bu süreçte öğrenciler ve velileri desteklemeye devam edeceğiz.

Öte yandan, ” EBA ” yazıp faturalı veya faturasız hatlar kullanarak 5555’e SMS Gönderen Türk Telekom’un Mobil aboneleri, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından oluşturulan EBA online sosyal eğitim platformunun kullanımı için 3GB internet alacak.”

“Türkiye’nin en büyük eğitim teknolojisi şirketiyiz. Türk Telekom Grubu’nun sinerjisinden aldığımız güçle, teknolojiyi kullanarak ulusal ve uluslararası eğitim çözümleri yenilikçi ve verimli bir şekilde üretiyoruz. Geliştirdiğimiz uygulamalar zaten birçok özel ve devlet okulunda başarıyla çalışıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?