İŞKUR 24 Mart iş ilanları! 1232 temizlik personeli ve 7 bin 651 işçi alımı yapılacak!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) 24 Mart 2020 tarihi itibari ile temizlik personeli alımı için 540, vasıflı ve vasıfsız işçi alımı için 2 bin 71 iş ilanı yayınladı. Bu yayınlanan iş ilanları kapsamında İŞKUR, kamu kurumlarında ve özel şirketlerde daimi olarak istihdam etmek üzere 1232 temizlik personeli ve 7 bin 651 vasıflı vasıfsız işçi alımı yapacak!

İŞKUR aracılığı ile temizlik personeli ve vasıflı vasıfsız işçi alımı yapan 12 farklı kamu kurumu bulunmaktadır. Bu kurumlar arasında bakanlık, askeriye, üniversiteler, belediye, öğretmen evleri ve daha birçok kamu kurum ve kuruluşları bulunmaktadır ve aşağıda liste halinde verilmiştir. İş başvuruları İŞKUR şubelerinden veya aşağıda belirtilen link üzerinden online yapılacak olup, her bir iş ilanında öğrenim şartı ve meslek alanı farklı olmak üzere en az okuryazar, ilkokul, ilköğretim, lise, önlisans ve lisans mezunu personel alımı yapılmaktadır. Online başvurularınız için, aşağıda her bir ilan için linkler verilmiştir.

HANGİ ŞEHİRLERDE TEMİZLİK VE BEDEN İŞÇİSİ ALINIYOR?

En fazla alımlar başta İstanbul, İzmir, Kocaeli, Ankara, Antalya, Tekirdağ, Konya, Adana, Mersin olmak üzere Türkiye’nin yaklaşık 81 ilinde temizlik ve vasıflı vasıfsız işçi alımı yapılmaktadır. Alınacak personeller, çeşitli fabrika, üretim tesisleri, marketler ve farklı kurumsal şirketlerde istihdam edilecek olup, temizlik personeli ve beden işçisi alımı yapan kamu kurumlarının listesi aşağıda verilen linkler üzerinden belirtilmiştir.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?