En İyi Saç Ekim Doktorları Ve 2023 Saç Ekim Fiyatları

Saç ekim yöntem ve teknolojileri konusunda son derece gelişmiş olan Türkiye, neredeyse her geçen gün dünya çapında adını duyuran saç ekim doktorları yetiştirmeye devam ediyor. En iyi saç ekim doktorları İstanbul ve Ankara’da bulunan kliniklerinde yerli ve yabancı hastalarına hizmet vermektedir. Özellikle FUE Saç Ekimi konusunda uzmanlaşmış ve bu saç ekim yönteminin gelişmiş yöntemlerini uygulamak konusunda deneyim kazanmış olan saç ekim doktorları, kimi zaman estetik cerrahi ya da sağlık turizmi gibi ek alanlarda da hizmet sağlayan kapsamlı paketler sunmaktadırlar. İşte en iyi saç ekim doktorları!

istanbul anadolu yakası saç ekim

En İyi Saç Ekim Doktorları Ve 2023 Saç Ekim Fiyatları

1. Este Favor Saç Ekim Merkezi

Kurulduğu günden bu yana çok başarılı saç ekim sonuçlarına imza atan Este Favor Saç ekim merkezi Türkiye’deki butik saç ekimi anlayışının öncülerindendir. Inovatif Safir FUE yöntemi ve DHI saç ekimi ile çok yoğun ve doğal sonuçlar elde eden bu merkez en iyi sac ekim merkezi arasında gösterilmektedir. Günde 1 ve ya 2 kişi işleme alarak en iyi sac ekimi sonucunu hedefleyen merkez %100 memnuniyet odaklı işlem yapmaktadır.

Güncel tüm saç ekimi yöntemlerini uygulayan Este Favor klinik saç yönleri ve sıkılığı konusunda çok başarılıdır. Hiçbir şikayetine rastlanmayan merkezde fiyatlar da bütçe dostudur denebilir. Este Favor Saç Ekim Merkezi fiyatları ortalama 8.500 TL ile 16.000 TL arasında değişmektedir.

2. Dr. Koray Erdoğan

Aktif olarak Asmed Saç Ekim Kliniğinde hastalarına hizmet veren Dr. Koray Erdoğan, son derece yoğun bir programa sahiptir. Doktorun özellikle yurt dışındaki ünü son derece fazla. Sağlık turizmi hizmeti ile saç ekim hizmetlerini birleştiren Dr. Erdoğan, saç ekimi planı için size önünüzdeki 6 ile 9 ay içerisinde randevu oluşturabilmektedir. Diğer doktorlardan farklı olarak, kendi saç ekim kliniğinde FUE metodunu maksimum verimine eriştirebilecek yöntemleri Erdoğan kullanmaktadır. Bunlara örnek olarak K.E.E.P. yöntemi, Graft Hesaplama Teknolojisi, Örtücülük Değeri Teknolojisi, KE-BOT, KE-Head, KE-Rest verilebilir. Bu yöntemlerin tamamı, FUE sonucunda canlı kalacak saç teli oranını arttırmaya yardımcı olacaktır.

Dr.  Koray Erdoğan’dan Asmed Saç Ekim Kliniğinde hizmet almak isteyen bireylerin yaklaşık olarak 3.000 ile 5.000 Dolar arasında bir ücreti gözden çıkarmaları gerekecektir. Kök başına talep edilen ücretin yaklaşık olarak 2.5 ile 3.5 Euro arasında değişiklik gösterdiğini söylemek mümkün.

3.Dr. İlhan Serdaroğlu

İstanbul’da hastalarına hizmet veren Dr. İlhan Serdaroğlu da, yüksek müşteri memnuniyet oranına sahip bir saç ekim kliniğinin sahibidir. Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı unvanına sahip olan Dr. Serdaroğlu, yalnızca saç ekimi alanında değil, yüz estetiği ve vücut estetiği alanında hizmet sağlamaktadır. FUE yöntemi konusunda uzmanlaşmış olan Dr. İlhan Serdaroğlu Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesinden yedincilikle mezun olmuştur. Doktor Serdaroğlu, uluslararası alanda faaliyet gösteren saç ekim temelli derneklere üye olarak en güncel teknolojik ve tıbbi gelişmeleri de aktif olarak takip etmektedir. Bu kapsamda Türk Estetik Plastik Cerrahi Derneği (EPCD), Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği (TPRECD) ve Estetik Plastik Cerrahi Derneği (ISAPS) gibi derneklerin tamamında İlhan Serdaroğlu’nun üyeliği bulunmaktadır.

Dr. İlhan Serdaroğlu’ndan saç ekim alanında hizmet almak isterseniz, ayırmanız gereken bütçe greft başı 2 Euro ile 2.5 Euro arasında olacaktır. İhtiyacınız olan tedavi biçimi ve greft sayısı ile ilgili net bilgi almak için klinikten muayene randevusu alabilirsiniz.

4. Dr. Zekeriya Kul

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde eğitimini tamamlamış olan Dr. Zekeriya Kul, Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahı unvanına sahiptir. Hem yurtiçinde hem de yurt dışında aldığı çok sayıda eğitim, Dr. Zekeriya Kul’un kendi alanında inovatif teknolojiler ile en güncel, teknolojik tedavi biçimlerini uygulayabilmesine olanak tanıdı. Brezilya’da özellikle saç ekimi dışındaki estetik cerrahi alanlar ile ilgili de hem pratik yapma hem de eğitim alma şansı bulan Dr. Zekeriya Kul, şu an en iyi saç ekim doktorları İstanbul listelerinin neredeyse tamamında bulunmaktadır. Dr. Kul, meme estetiği, yüz gençleştirme, vücut şekillendirme ve saç ekimi alanında aktif olarak hizmet vermektedir. Bu alanların tamamında çok yüksek başarı değerine sahip olan Dr. Kul, ABD, Almanya, Brezilya, Japonya, Fransa gibi pek çok ülkede küresel çapta çalışmalar yapmıştır.

Dr. Zekeriye Kul saç ekimi fiyatları greft başına 2 Euro ile 2.5 Euro arasında değişebilmektedir. Profesyonel bir saç ekim hizmeti için siz de Dr. Kul’un internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

5. Dr. Muttalip Keser

DERMA-PLAST Estetik ve Plastik Cerrahi Merkezi’nde aktif olarak hizmet veren Dr. Muttalip Keser, FUE tekniği konusunda ekstra uzmanlaşmıştır. 1998 yılından beri plastik cerrahi alanında kendi girişimi çatısı altında hizmet veren Dr. Keser, 2003 yılından beri de FUE Saç Ekimi alanında hizmet sağlamaktadır. Saç ekim hizmeti alırken doktorunun yüksek deneyimini önemseyen bireyler, Dr. Muttalip Keser’i tercih edebilirler. Dr. Muttalip Keser, Türkiye’de FUE saç ekim yöntemini inovatif yöntemlerle uygulayan ilk saç ekimi uzmanlarından biri olarak gösterilmektedir. Eğer siz de özel iğneler ve üst düzey eğitim ile uygulanan bu saç ekim hizmetini yüzde yüz müşteri memnuniyeti olan birinden almak istiyorsanız, Dr. Muttalip Keser doğru tercih olacaktır.

DERMA-PLAST Estetik ve Plastik Cerrahi Merkezi’nde saç ekim fiyatları greft başına 2 Euro ile 3 Euro arasında olabilir. Tedavinizin yoğunluğu ve yöntemine göre fiyatlar değişiklik gösterecektir.

En İyi Saç Ekim Doktorları İstanbul Nasıl Seçilir?

En iyi saç ekim doktoru İstanbul araştırmalarınız sonucunda, pek çok doktor ile karşılaşabilirsiniz. Özellikle bu alanda İstanbul’un neredeyse bir dünya merkezi haline gelmiş olması, seçim yapma sürecinde kafanızı karıştırabilir. Aşağıdaki faktörlere bağlı kalarak klinik ya da doktor seçimi yaparsanız, sonuçlardan memnun kalma ihtimalinizi maksimize etmiş olacaksınız.

  1. Doktorunuzun saç ekim alanındaki nitel ve nicel tecrübesi: Kaç yıldır hizmet veriyor ve bu hizmet verdiği süreçte ne gibi başarılara imza atmış?
  2. Doktorunuzdan daha önce hizmet almış olan kişilerin Google üzerinden ya da diğer saç ekim forumları üzerinden yaptıkları yorum ve puanlamalar
  3. Doktorunuzun greft başına belirlediği ücret
  4. Doktorunuzun talep ettiği fiyat karşılığında sunacağı saç ekim hizmetinin kapsamı

2023 Saç Ekim Fiyatları

Saç ekim tekniklerine göre fiyatlar da değişebilmektedir. İstanbul saç ekim merkezleri arasında ciddi saç ekim fiyatları bulunmaktadır. Saç ekim fiyatları ortalama 20.000 TL civarındadır. Safir FUE Saç Ekim fiyatları 15.000 TL ile 25.000 TL arasında değişmektedir. Ancak DHI Saç ekim fiyatları daha yüksek olmaktadır. Sac ekim fiyatları araştıran kişiler kliniklerden fiyatları alıp karşılaştırabilirler. Burada yazan fiyatlar ortalamadır. Greft başına ücret veren merkezler de bulunmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?