En İyi Saç Ekim Doktorları Ve Fiyatları 2020

Saç ekim yöntem ve teknolojileri konusunda son derece gelişmiş olan Türkiye, neredeyse her geçen gün dünya çapında adını duyuran saç ekim doktorları yetiştirmeye devam ediyor. En iyi saç ekim doktorları İstanbul ve Ankara’da bulunan kliniklerinde yerli ve yabancı hastalarına hizmet vermektedir. Özellikle FUE Saç Ekimi konusunda uzmanlaşmış ve bu saç ekim yönteminin gelişmiş yöntemlerini uygulamak konusunda deneyim kazanmış olan saç ekim doktorları, kimi zaman estetik cerrahi ya da sağlık turizmi gibi ek alanlarda da hizmet sağlayan kapsamlı paketler sunmaktadırlar. İşte en iyi saç ekim doktorları!

istanbul anadolu yakası saç ekim

1.      Dr. Muhammet Özgehan

Tıp doktoru kimliğine sahip olan Dr. Muhammet Özgehan, 2002 yılından beri aktif olarak saç ekim hizmetleri alanında aktif olarak çalışmaktadır. Kariyeri boyunca çok sayıda hastanede saç ekimi alanında hizmet verdikten sonra Hacettepe Teknokent müdürlüğünü yapan Özgehan, daha sonra kendi kliniğini açarak saç ekim alanında verdiği hizmeti daha kapsamlı, yüksek kaliteli ve profesyonel hale getirmeye karar verdi. Strasbourg Üniversitesi’nde, Fransa’da saç ekimi gerçekleştirme tekniklerinin robotik yöntemlerini uygulayabilmek maksadı ile ek eğitimler de almıştır. Özgehan, özellikle FUE, FUT ve DHI alanlarında uzmandır.

Dr. Muhammet Özgehan’dan Tripaesthetic Saç Ekim Kliniğinde saç ekim hizmeti almak istiyorsanız, yaklaşık 6.000 ile 20.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Ek olarak kaş ve sakal ekimi hakkında da klinikten bilgi alabilir, bu hizmetleri 2.500 ile 4.000 TL arasında alabilirsiniz.

2.      Dr. Koray Erdoğan

Aktif olarak Asmed Saç Ekim Kliniğinde hastalarına hizmet veren Dr. Koray Erdoğan, son derece yoğun bir programa sahiptir. Doktorun özellikle yurt dışındaki ünü son derece fazla. Sağlık turizmi hizmeti ile saç ekim hizmetlerini birleştiren Dr. Erdoğan, saç ekimi planı için size önünüzdeki 6 ile 9 ay içerisinde randevu oluşturabilmektedir. Diğer doktorlardan farklı olarak, kendi saç ekim kliniğinde FUE metodunu maksimum verimine eriştirebilecek yöntemleri Erdoğan kullanmaktadır. Bunlara örnek olarak K.E.E.P. yöntemi, Graft Hesaplama Teknolojisi, Örtücülük Değeri Teknolojisi, KE-BOT, KE-Head, KE-Rest verilebilir. Bu yöntemlerin tamamı, FUE sonucunda canlı kalacak saç teli oranını arttırmaya yardımcı olacaktır.

Dr.  Koray Erdoğan’dan Asmed Saç Ekim Kliniğinde hizmet almak isteyen bireylerin yaklaşık olarak 3.000 ile 5.000 Dolar arasında bir ücreti gözden çıkarmaları gerekecektir. Kök başına talep edilen ücretin yaklaşık olarak 2.5 ile 3.5 Euro arasında değişiklik gösterdiğini söylemek mümkün.

3.      Dr. İlhan Serdaroğlu

İstanbul’da hastalarına hizmet veren Dr. İlhan Serdaroğlu da, yüksek müşteri memnuniyet oranına sahip bir saç ekim kliniğinin sahibidir. Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı unvanına sahip olan Dr. Serdaroğlu, yalnızca saç ekimi alanında değil, yüz estetiği ve vücut estetiği alanında hizmet sağlamaktadır. FUE yöntemi konusunda uzmanlaşmış olan Dr. İlhan Serdaroğlu Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesinden yedincilikle mezun olmuştur. Doktor Serdaroğlu, uluslararası alanda faaliyet gösteren saç ekim temelli derneklere üye olarak en güncel teknolojik ve tıbbi gelişmeleri de aktif olarak takip etmektedir. Bu kapsamda Türk Estetik Plastik Cerrahi Derneği (EPCD), Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği (TPRECD) ve Estetik Plastik Cerrahi Derneği (ISAPS) gibi derneklerin tamamında İlhan Serdaroğlu’nun üyeliği bulunmaktadır.

Dr. İlhan Serdaroğlu’ndan saç ekim alanında hizmet almak isterseniz, ayırmanız gereken bütçe greft başı 2 Euro ile 2.5 Euro arasında olacaktır. İhtiyacınız olan tedavi biçimi ve greft sayısı ile ilgili net bilgi almak için klinikten muayene randevusu alabilirsiniz.

4.      Dr. Zekeriya Kul

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde eğitimini tamamlamış olan Dr. Zekeriya Kul, Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahı unvanına sahiptir. Hem yurtiçinde hem de yurt dışında aldığı çok sayıda eğitim, Dr. Zekeriya Kul’un kendi alanında inovatif teknolojiler ile en güncel, teknolojik tedavi biçimlerini uygulayabilmesine olanak tanıdı. Brezilya’da özellikle saç ekimi dışındaki estetik cerrahi alanlar ile ilgili de hem pratik yapma hem de eğitim alma şansı bulan Dr. Zekeriya Kul, şu an en iyi saç ekim doktorları İstanbul listelerinin neredeyse tamamında bulunmaktadır. Dr. Kul, meme estetiği, yüz gençleştirme, vücut şekillendirme ve saç ekimi alanında aktif olarak hizmet vermektedir. Bu alanların tamamında çok yüksek başarı değerine sahip olan Dr. Kul, ABD, Almanya, Brezilya, Japonya, Fransa gibi pek çok ülkede küresel çapta çalışmalar yapmıştır.

Dr. Zekeriye Kul saç ekimi fiyatları greft başına 2 Euro ile 2.5 Euro arasında değişebilmektedir. Profesyonel bir saç ekim hizmeti için siz de Dr. Kul’un internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

5.      Dr. Muttalip Keser

DERMA-PLAST Estetik ve Plastik Cerrahi Merkezi’nde aktif olarak hizmet veren Dr. Muttalip Keser, FUE tekniği konusunda ekstra uzmanlaşmıştır. 1998 yılından beri plastik cerrahi alanında kendi girişimi çatısı altında hizmet veren Dr. Keser, 2003 yılından beri de FUE Saç Ekimi alanında hizmet sağlamaktadır. Saç ekim hizmeti alırken doktorunun yüksek deneyimini önemseyen bireyler, Dr. Muttalip Keser’i tercih edebilirler. Dr. Muttalip Keser, Türkiye’de FUE saç ekim yöntemini inovatif yöntemlerle uygulayan ilk saç ekimi uzmanlarından biri olarak gösterilmektedir. Eğer siz de özel iğneler ve üst düzey eğitim ile uygulanan bu saç ekim hizmetini yüzde yüz müşteri memnuniyeti olan birinden almak istiyorsanız, Dr. Muttalip Keser doğru tercih olacaktır.

DERMA-PLAST Estetik ve Plastik Cerrahi Merkezi’nde saç ekim fiyatları greft başına 2 Euro ile 3 Euro arasında olabilir. Tedavinizin yoğunluğu ve yöntemine göre fiyatlar değişiklik gösterecektir.

En İyi Saç Ekim Doktorları İstanbul Nasıl Seçilir?

En iyi saç ekim doktoru İstanbul araştırmalarınız sonucunda, pek çok doktor ile karşılaşabilirsiniz. Özellikle bu alanda İstanbul’un neredeyse bir dünya merkezi haline gelmiş olması, seçim yapma sürecinde kafanızı karıştırabilir. Aşağıdaki faktörlere bağlı kalarak klinik ya da doktor seçimi yaparsanız, sonuçlardan memnun kalma ihtimalinizi maksimize etmiş olacaksınız.

  1. Doktorunuzun saç ekim alanındaki nitel ve nicel tecrübesi: Kaç yıldır hizmet veriyor ve bu hizmet verdiği süreçte ne gibi başarılara imza atmış?
  2. Doktorunuzdan daha önce hizmet almış olan kişilerin Google üzerinden ya da diğer saç ekim forumları üzerinden yaptıkları yorum ve puanlamalar
  3. Doktorunuzun greft başına belirlediği ücret
  4. Doktorunuzun talep ettiği fiyat karşılığında sunacağı saç ekim hizmetinin kapsamı

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?