Bülent Ersoy’un annesi Necla Poyraz vefat etti…

Bülent Ersoy, aynı gün içerisinde 2 derin acı birden yaşıyor. Gün içerisinde yakın dostu Nur Yerlitaş'ın vefat haberini alan Ersoy, annesini kaybettiğinin haberini de akşam saatlerinde aldı. Haber Bülent Ersoy'un basın danışmanı olan Arzu Acay tarafından duyuruldu.

ANNESİNİN ÖLÜMÜYLE BİR ACI DAHA YAŞADI

Diva, yakın arkadaşı Nur Yerlitaş'ın hayatını kaybetmesinin acısını yaşarken, bir acıyla daha karşılaştı. Bülent Ersoy'un annesi Necla Poyraz'ın, İstanbul'daki evinde hayatını kaybettiği ifade edildi.  

NUR YERLİTAŞ'A VEDA

Yakın dostunu kaybetmenin acısını yaşarken, annesini kaybeden Ersoy, sosyal medya hesabından arkadaşı için veda mesajı yayımladı. Paylaştığı mesajda şu ifadeler yer aldı: "Önce dostum, sonra modacım, canım Nur'um… Niye acele ettin bu kadar daha sırada ben vardım be arkadaşım… San'atında ordinaryus profesör seviyesindeki bilgi birikimin ile mücehhez show dünyasının yaratıcı bir markasıydın sen… Veee.. Ben 35 senedir seninle hep iftihar ettim ustalığından ötürü seninle Nur'um… Şimdi gözlerimde sicim gibi damla damla akan göz yaşlarımla bir hicaz şarkıyla uğurluyorum seni arkadaşım… "Kapıldım gidiyorum bahtımın rüzgârına, ey ufuklar diyorum yolculuk var yarına" ruhun şâd, mekânın cennet olsun. Nurlar içerisinde uyu yerinde inşallah güzel gözlüm… Oya'ya (Aydoğan) da selâmımı söyle yakında görüşmek üzere bir taneciğim"

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?