Bakan Koca Açıkladı! Virüse Karşı Bu Şekilde Başarılı Olacağız!

Bakan Koca Açıkladı! Virüse Karşı Bu Şekilde Başarılı Olacağız!
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabı Twitter’dan kullanılıyor paylaşımda, Türkiye’nin corona virüs (Covid-19) ile nasıl mücadele edip yeneceğini kamuoyu ile paylaştı.

Bakan Fahrettin Koca Açıkladı! İşte Böyle Virüse Karşı Zafer Kazanacağız
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabı Twitter’dan, bir sağlık çalışanının corona virüs (Covid-19) dairesinde önlem alınacak önlemleri ve uyarılarda etkili bir videoyu paylaştı.

VİRÜSÜ İŞTE BÖYLE YENECEĞİZ

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye’nin corona virüs (Covid-19) ile mücadelesinde nasıl zafer kazanacağını açıkladı. Bakan Koca, Twitter hesabından yapılan açıklamada, “Biz, hastanelerde risk altındayız, maske kullanmak zorundayız. Ama risk artık yaygın.” Çıkardı siz de maske kullanmanız gerekiyor. Koronavirüs’ü işte böyle yeneceğiz “sözlerini ifade etti.

BİLİM KURULU’NUN ÖNERİSİ

Sağlık Bakanı Koca’nın daha önce konuya dair açıklamaları ise şu şekildeydi:

“Maskeyle ilgili biz hastalık belirtisi olan herkesin mutlak maskesi takması için, risk taşıyan vaka sayısı arttığı düzenlemesi olduğunu biliyoruz. Bu kurulum maske takmaların doğru olabileceği, kalabalık ortamlarda pazar, pazar yeri, toplu taşıma araçları gibi yoğun ortamlarda maske takımlı olduğu Bilim Kurulunun önerisi.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?