mutemet


Facebook'ta Paylaş

mutemet
Maaş Programları Giriş
X

Kullanici Adi
Şifre
Hesaplama sonucunu görebilmek için maaş robotunu Facebookta paylaşmalısınız.!
X
Facebook'ta Paylaş

Bu maaş hesaplama robotunu Facebookta paylaşarak arkadaşlarınızında bize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Paylaşmadan sınırsız kullanmak istiyorsanız Sosyal Sorumluluk Üyeliği sistemine geçiş yapmalısınız.

METRO HATTINDA İNTİHAR ŞOKUİstanbul’da bir kadın yolcu Zeytinburnu istasyonunda trenin perona yaklaşmasıyla kendini raylara atarak intihar etti

İstanbul'da Yenikapı-Atatürk Havalimanı metro hattında bulunan Zeytinburnu istasyonun da peronda bekleyen yolcular arasında bulanan bir kadın, araç perona yaklaştığı sırada rayların üzerine atlayarak intihar etti. Yaşanan olay sonrası metro istasyonu yolcu alımına kapatılarak trenle peron arasında sıkışan kadın, istasyonda bulunan görevliler tarafından sıkıştığı yerden çıkarıldı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesinden Zeytinburnu İstasyonu'nun da yaşanan üzücü olayla ilgili açıklama yapıldı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden (İBB) Zeytinburnu İstasyonu'nun da yaşanan intiharın ardından yolcu alımına kapatılması ve kısa sürede tekrar açılmasıyla ilgili yapılan açıklamada, "M1 Yenikapı-Havalimanı Hattı'nda Zeytinburnu İstasyonu 1. Peronda 18:55 saatlerinde 30 yaşlarında kadın bir yolcu raylara atlamıştır. Olaya anında müdahale edilmiştir. İtfaiye ve sağlık ekiplerinin müdahalesiyle kurtarılan vatandaş hastaneye kaldırılmıştır" denildi.

mutemet

Hata ve Sorun bildirmek için bize mail atınız.
memurmaasmutemeti@gmail.comFacebook'ta Paylaş