Anadolu Yakası En İyi Saç Ekimi Merkezleri

Türkiye saç ekim alanında en başarılı sonuçları en uygun fiyatlara sağlayan ve saç ekim hizmetlerini sağlık turizmi gibi ek hizmetler ile sağlayan bölgelerden bir tanesidir. İstanbul’daki saç ekim klinikleri, özellikle yurt dışından ve yurt içinden en çok  hasta ağırlayan kliniklerdir. Eğer siz de dış görünümünüzü yeniden yaratmak adına bir saç ekim hizmeti almak istiyorsanız ve bu kapsamda Anadolu Yakası en iyi saç ekimi merkezleri arasından müşteri memnuniyet oranı yüksek olan klinikleri görmek istiyorsanız, kesinlikle doğru yerdesiniz. İşte en çok tercih edilen beş farklı klinik ve bu kliniklerdeki saç ekim fiyatları!

Anadolu Yakası En İyi Saç Ekimi Klinikleri

1.    Hermes Saç Ekimi Merkezi

FUE saç ekimi ve DHI saç ekimi yöntemlerini profesyonel bir şekilde uygulayan Hermes Saç Ekimi Merkezi, her şey dahil paketler ile öne çıkmaktadır. Bu paketlerde garantili bir şekilde sunulan saç ekim hizmetlerinin yanı sıra, konaklama, saç güçlendirme kürü hizmetleri, bakım seti, kan tahlilleri, VIP transfer hizmetleri de bulunmaktadır. Hermes Saç Ekim Merkezi tıraşsız saç ekimi ya da uzun saç ekimi gibi ek alanlarda da müşterilerine hizmet sağlamaktadır. Uzman bir ekipten tam donanımlı bir lüks hastanede saç ekim hizmeti almak isteyenler Hermes Saç Ekim Merkezi’ni tercih edebilirler.

Hermes Saç Ekim Merkezinde fiyatlar kullanılacak olan tekniğe ve belirlenen greft sayısına göre değişiklik gösterebilir. FUE metodu ile uygulanan bir saç ekim sürecinde ortalama fiyat 5000 TL ile 9000 TL arasında değişiklik gösterebilmektedir. Yüzde 99’a varan saç tutunma oranları ile Hermes Saç Ekim Merkezi, olumlu sonuçlar vaat etmektedir.

2.     Asmed Saç Ekimi

İstanbul Anadolu Yakasında hizmet veren Asmed Saç Ekimi Kliniği, Dr. Koray Erdoğan tarafından kurulmuştur. Bu klinikte FUE saç ekim yöntemi temel tedavi biçimi olarak benimsenmiştir. FUE’nin en gelişmiş biçimini uygulamak adına klinikte inovatif gelişmeler takip edilmektedir. Greft hesaplama, K-BOT, K-HEAD, K-REST ve örtücülük değeri, doğrudan Dr. Koray Erdoğan tarafından kullanılan ve FUE’yi en verimli haline getirmeyi sağlayan bilimsel hesaplama stilleridir.  Eğer siz de saç ekimini uzman bir ekipten almak istiyorsanız, Dünya FUE Enstitüsü’nün kurucularından Dr. Koray Erdoğan’ın kliniğini tercih etmek doğru bir hamle olacaktır.

Asmed Saç Ekim Kliniğinde fiyatlar greft başına 2 ya da 2.5 Euro olabilmektedir. Standart bir saç ekimi prosedürü için yaklaşık 6.000 Euro’luk bütçe gerekecektir. Eğer saçınız ortalamaya göre daha fazla greft gerekiyorsa, 4000 greftlik bir saç ekimi ortalama 9000 ile 10000 Euro arasında ücretlendirilebilir.

3.      Dr İlhan Serdaroğlu

Estetik, plastik ve rekonstrüktif cerrahi uzmanı Opr. Dr. İlhan Serdaroğlu, İstanbul Anadolu Yakası en iyi saç ekimi merkezlerinin birini yönetmekte ve bu klinikte hasta kabul etmektedir. Saç ekiminin yanı sıra, vücut şekillendirme ve yüz estetiği alanında da hizmet almak isteyen bireyler bu kliniği tercih edebilirler. Fur ve FUE gibi farklı saç ekim tekniklerinin tamamı Dr. İlhan Serdaroğlu tarafından profesyonel bir şekilde uygulanmaktadır. Kas, sakal ya da bıyık gibi alanlarda da ekim ve güçlendirme tedavisi almak isteyen kişiler, saç bölgesinden ya da vücudun herhangi başka bir bölgesinden alınacak olan kıllar ile bu hizmeti alabilirler.

Dr. İlhan Serdaroğlu’nun kliniğinde alacağınız profesyonel bir saç ekim hizmeti 4000 TL ile 5500 TL arasında ücretlendirilebilir. Saç ekimine şakak bölgesinin açık olup olmaması ya da ön saç çizgisinin oluşturup oluşturulmaması, ayrıca greft sayısı, toplam fiyat üzerinde değişiklik yaratabilir.

4.      EMP Hair Saç Ekim Merkezi

DHI Saç Ekimi, FUE Saç Ekimi, İğnesiz Saç Ekimi, PRP Destekli Saç Ekimi, Saç Ekiminde Kişiye Özel Tasarım, Motorlu ve Manuel Saç Ekimi, Lazerle Saç Çizgisi Tasarımı gibi pek çok alanda hizmet veren ve hizmetlerini son teknolojik araçlarla sağlayan EMP Hair Saç Ekim Merkezi, İstanbul’un Anadolu Yakasında bulunmaktadır. Saç Ekim Merkezinden ücretsiz saç analizi için randevu alabilirsiniz ve randevu sonucunda size en uygun yöntem ile birlikte saç ekim tedavisi fiyat teklifinizi öğrenebilirsiniz. EMP Hair Saç Ekim Merkezi’nin sunduğu saç ekim tedavisi süreci, profesyonel bir alan yaratmak maksadı ile, İstanbul’daki müşterilere İstanbul Acıbadem Hastanesinde, Ankara’daki müşteriler ise Ankara Acıbadem Hastanesinde sağlanmaktadır.

EMP Hair Saç Ekim Merkezi fiyatları da, belirli değişkenlere göre farklılaşabiliyor. Genel olarak fiyatlar 6.000 TL ile 8.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Hizmete elbette anestezi işlemleri, kan tahlili ve saç muayenesi süreci dahil edilmektedir. Bu ek süreçler için ekstra ücret talep edilmez.

5.      Lale Keskin Saç Ekim merkezi

FUE saç ekimi konusunda uzmanlaşmış kadro ile hizmet veren Lale Keskin Saç Ekim Merkezi, farklı metotları tercih etmek isteyenlere de geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Bu kapsamda DHI Saç ekimi, Live Greft saç ekimi, uzun saç ekimi, tıraşsız saç ekimi, kaş ekimi ve sakal ekimi hizmetleri de Lale Keskin Saç Ekim Merkezi tarafından sunulmaktadır. Saç bakımı gerçekleştirmek isteyen bireyler de yoğun Saç Mezoterapisi hizmetinden faydalanabilirler. Bu sayede deri altındaki yağ katmanı içerisine enjekte edilecek gerekli vitamin ve mineraller saçların güçlenmesine olanak tanıyacaktır.

Lale Keskin Saç Ekim Merkezi’nde saç ekim fiyatları ortalama 5500 TL ile 6500 TL arasındadır. Elbette greft sayısı ya da kullanılacak saç ekim yöntemi de fiyatları değiştirebilmektedir. Uzman saç ekim hizmetini 14 yıllık tecrübenin avantajları ile almak isterseniz, Lale Keskin Saç Ekim Merkezini tercih edebilirsiniz.

Anadolu Yakası En İyi Saç Ekimi Kliniği Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Saç ekimi oldukça yüksek oranda bütçe ayırmanız gereken ve bundan dolayı hata payı kabul etmemeniz gereken bir süreç İstanbul Anadolu Yakası en iyi saç ekimi klinikleri arasından bir tanesini seçerken, aşağıdaki faktörleri göz önünde bulundurmanız gerekmektedir:

  • Bu kliniğin Google yorumları ve Google İşletmeler sistemindeki puanı kaç? Unutmayın, klinikten daha önce hizmet almış olan bireyler, sizin nasıl hizmet alacağınız ile ilgili en gerçekçi bilgileri sağlarlar.
  • Bu kliniğin sunduğu fiyatların aralığı nedir? Farklı klinikler farklı fiyat aralıklarında hizmet verir. Eğer seçtiğiniz klinik ekstra bir uzmanlık, kalite ya da hizmet sunmamasına rağmen fahiş bir fiyat talep ediyorsa, bu klinikten vazgeçmek iyi bir fikir olabilir. Aynı şekilde, çok uygun fiyatlı tekliflere de şüphe ile yaklaşmak gerekiyor.
  • Klinik ne kadar süredir bu alanda hizmet veriyor ve bu hizmetleri sunan doktorlar ne kadar süredir bu alanda çalışıyorlar? Tüm doktorların bu alanda eğitimi var mı? İşin ehlinden hizmet almak her zaman daha iyi sonuçlar elde etmenizi sağlar.

Bir önceki yazımız olan YKS Sınavında Maske Takmak Zorunlu Mu? başlıklı makalemizde yks sınav maske, yks sınav yeri ne zaman belli olacak 2020 ve yks sınav yerleri açıklandı mı hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?